کد خبر: 41600 A

شارلیز ترون که به تازگی در فیلم "بمب‌شل" ایفای نقش کرده است می‌گوید بازی در نقش میگن کلی از بازی در نقش قاتل زنجیره‌ای برای او دشوارتر بوده است.

ایران آرت: شارلیز ترون می‌گوید بازی در نقش میگن کلی در فیلم "بمب‌شل" (Bombshell) سخت‌تر از ایفای نقش قاتلی زنجیره‌ای در یکی از فیلم‌های قبلی او بوده است. [معنای لغوی Bombshell به فارسی ترکش‌های بمب است اما معنای کنایه‌ای آن در زبان انگلیسی اشاره به "بانویی جذاب"، و نیز در چهارچوبی دیگر، "خبری بسیار مهم"دارد. عنوان فیلم از ایهام این کلمه به بهترین نحو بهره جسته است.]

این بازیگر در فیلم جدید در نقش مجری شبکه فاکس نیوز ظاهر می‌شود که روایت آن بر اساس داستان واقعی ادعاهای کارمندان آن شبکه مبنی بر آزار جنسی توسط راجر ایلز، رئیس سابق فاکس‌ نیوز ساخته شده است.

شارلیز ترون پیش از این در فیلم "هیولا" (Monster) در سال ۲۰۰۴ نقش قاتلی زنجیره‌ای به نام آیلین وورنوس را ایفا کرد و برای بازی خود برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد.

به گزارش ایندیپندنت، در نمایش اخیر بمب‌شل در شهر نیویورک، از او درباره هر دوی این نقش‌ها پرسیده شد و او توضیح داد به نظرش بازی در نقش میگن کلی، سخت‌تر بوده است.

ترون با اشاره به شهرت آن مجری تلویزیون گفت: "این نقش سخت‌تر بود. او به‌شدت شناخته‌شده است."

او افزود: "من هرگز نقش شخصی تا این حد مشهور را بازی نکرده‌ام. نقش‌هایی از آدم‌هایی واقعی داشته‌ام که کسی آن‌ها را نمی‌شناخت و به‌همین خاطر فشار کمتری روی من بود."

HHH

ایفای نقش میگن کلی توسط شارلیز ترون در فیلم بمب‌شل، تا کنون نیز ستایش‌های فراوانی در پی داشته است و بعضی حتی آن را شایسته اسکار دانسته‌اند.

نیکول کیدمن و مارگوت رابی دیگر بازیگران این فیلم هستند که به ترتیب نقش گرچن کارلسون، ستاره سابق فاکس نیوز و کایلا پوسپیسیل، کارمند تازه‌کار این شبکه را ایفا می‌کنند.

بمب‌شل در تاریخ ۲۰ دسامبر در ایالات متحده و ۲۴ ژانویه ۲۰۲۰ در بریتانیا به روی پرده سینماها خواهد رفت.

 

نیکول کیدمن شارلیز ترون مارگو رابی بمب خبری بمب شل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین