کد خبر: 41636 A

وایولا دیویس بازیگر برنده اسکار، در جشنواره فیلم رُم از فیلم‌های ابرقهرمانی و کمپانی مارول و دی سی حمایت کرد.

ایران آرت: جشنواره فیلم رُم با اهدای جایزه یک عمر دستاور هنری به وایولا دیویس به کار خود پایان داد.

دیویس که در این جشنواره در مورد فعالیت‌های خود با رئیس این رویداد صحبت کرده بود، در سریال "چگونه از مجازات قتل فرار کنیم" ایفای نقش کرده و در فیلم سنیمایی "حصارها" به کارگردانی آگوست ویلسون همبازی دنزل واشینگتن بوده است. او برای نقش آفرینی در این فیلم در سال ۲۰۱۶ یک جایزه اسکار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در ابتدای این هفته، مارتین اسکورسیزی هم با فیلم "مرد ایرلندی" در جشنواره رُم حضور داشت و نظرات جنجالی خود که فیلم‌های ابرقهرمانی سینمای واقعی نیستند را تکرار کرد. دیویس که در فیلم سینمایی "جوخه انتخار" از کمپانی دی سی بازی کرده بود و قرار است نقش خود را به عنوان آماندا والر در دنباله بعدی این فیلم نیز تکرار کند، نظرش را در مورد حاشیه‌های اخیر فیلم‌های ابرقهرمانی اعلام کرد.

او گفت: من فیلم خوب مارول و همینطور فیلم‌های دنیای دی سی را دوست دارم. دیویس توضیح داد: چیزی که در مورد فیلم‌های ابرقهرمانی دوست دارم، توانایی آن‌ها در گسترش تصویر و رویاپردازی است.

او در ادامه گفت: آلبرت انیشتین گفته بود که خیال پردازی با ارزش‌تر از دانش است. اگر من خیال پردازی نداشته باشم، بسیار ضعیف هستم. رویا‌پردازی‌های من، تعریفی از من هستند و می توانم با آنها دنیایی از بی نهایت بسازم. هنر در این دنیای خیالی و رویایی زندگی می‌کند.

دیویس در پایان گفت: البته من فیلم‌های مارتین اسکورسیزی را هم دوست دارم و معتقدم هر کس جایگاهی دارد و می‌تواند نظر خود را بگوید.

 

جشنواره فیلم رم وایولا دیویس چگونه از مجازات قتل فرار کنیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین