کد خبر: 41761 A

بازدید قسمت دوم سریال "نگهبانان" (Watchmen) از ۱.۳ میلیون نفر عبور کرد تا این سریال به شروع موفق خود ادامه بدهد.

ایران آرت: قسمت دوم سریال "نگهبانان" محصول شبکه HBO روز گذشته منتشر شد و با وجود افتی که نسبت به قسمت اول داشته، باز هم رقم قابل توجهی را در بازدید مخاطبان ثبت کرده است.

در مجموع با احتساب تمامی پلتفرم‌های شبکه HBO که این سریال را دیده‌اند، رقم ۱.۳ میلیون نفر ثبت شده است که این مقدار کاهشی ۱۳ درصدی نسبت به قسمت نخست این سریال است که ۱.۵ میلیون نفر به تماشای آن نشستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این سریال در زمان نمایشش به صورت زنده به طور میانگین ۷۶۵ هزار نفر مخاطب داشت. این مقدار برای قسمت نخست ۸۰۰ هزار نفر ثبت شده است. با این حال تا کنون قسمت نخست این سریال مرز ۵ میلیون تماشاگر را رد کرده است. این آمار سریال "نگهبانان" را به پربازدید‌ترین سریال HBO از سال ۲۰۱۶ تبدیل کرده است؛ در آن سال سریال "جهان غرب/West World" این عنوان را در دست داشت.

سریال "نگهبانان" در مورد گروهی از پارتیزان هاست که با قانون شکن‌ها مقابله می‌کنند. رجینا کینگ در این سریال نقش آنجلا آبر را دارد که دو شخصیت متفاوت را در جامعه ایفا می‌کند. دیمون لیندلوف تهیه کننده این سریال است که اقتباس شده از کتاب‌های مصوری در سال ۱۹۸۰ است. جرمی آیرنز، دان جانسون، جین اسمارت، تیم بلیک نلسون، یحیی عبدالمتین و فرانسیس فیشر بازیگران اصلی این سریال هستند.

در سال ۲۰۰۹ فیلمی سینمایی با همین عنوان به کارگردانی زک اسنادر ساخته شد که با بودجه ۱۳۰ میلیون دلاری، تنها ۱۸۵ میلیون دلار فروش گیشه داشت.

 

بازی تاج و تخت اچ بی او سریال واچمن واچمن سریال نگهبانان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین