کد خبر: 41770 A

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس سریال دوستان اعلام کرده که بازیگران سریال دوستان باهم روی پروژه ای جدید کار می کنند

ایران آرت، جنیفر آنیستون اخیرا در پاسخ به این سؤال که آیا سریال دوستان ادامه دار می شود یا خیر به سرعت پاسخ داد: "مثل راه اندازی مجدد این نمایش؟ نه. اما ما روی پروژه ای دیگر کار می کنیم".

آنیستون گفت: "ما دوست داریم روی موضوعی جدید با یکدیگر کار کنیم اما هنوز نمی دانیم این موضوع می تواند چه باشد بنابراین ما در حال حاضر فقط تلاش می کنیم به نتیجه ای برسیم" وی در پاسخ به این سوال که این پروژ می تواند یک فیلم باشد؟ گفت: "یک فیلم بزرگ، نه، ما نمی دانیم".

به گزارش برنا، به نظر می رسد بازیگران سریال دوستان بسیار به یکدیگر نزدیکند. این موضوع را می توان با توجه به پست اینستاگرامی جنیفر آنیستون که نخستین پست وی پس از عضویت در اینستاگرام بود متوجه شد. او نخستین پست اینستاگرامی خود را با محوریت بازیگران سریال دوستان منتشر کرده است.

جنیفر آنیستون درباره این سریال گفت: "دلایل مختلفی وجود دارد که این سریال تا این حد موفق بود و یکی از دلایل این است که پس از چند سال که با یک گروه مشخص بازی می کنید، این افراد به مرور تبدیل به اعضای خانواده شما می شوند"

سریال دوستان یک مجموعه کمدی موقعیت آمریکایی است که توسط دیوید کرین و مارتا کافمن ساخته شد و از ۲۲ سپتامبر ۱۹۹۴ تا ۶ می ۲۰۰۴ از شبکهٔ ان‌بی‌سی پخش شد. این مجموعه دارای ده فصل است و هنوز در شبکه‌های مختلف در حال بازبخش است. داستان این سریال درباره شش دوست است که در منهتن نیویورک زندگی می‌کنند.

 

جنیفر آنیستون سریال فرندز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین