کد خبر: 41934 A

دیوید آیر اخیرا تصویر جدیدی از بخش‌های حذف شده فیلم "جوخه انتحار" را منتشر کرده که در این تصویر شاهد حضور متفاوت جوکر و هارلی کویین هستیم.

ایران آرت، فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) در سال ۲۰۱۶ به‌روی پرده‌های سینما رفت و با وجود عملکرد بسیار خوبی که در گیشه داشت و توانست بیش از ۷۴۶.۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند، اما نتوانست نظر منتقدان و طرفداران دنیای دی سی (DC) را جلب کند. طبق گفته منابع نزدیک، بخش‌های زیادی از فیلم دوباره فیلمبرداری شده بود و در واقع بیشتر صحنه‌های شخصیت جوکر با بازی جرد لتو، در فیلم حذف شده و پایان فیلم نیز تغییر کرده است. بااین حال، تا به امروز تصاویر کمی از این نسخه از فیلم منتشر شده و اطلاعات زیادی از آن نیز در دسترس نیست. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از صحنه‌های حذف شده فیلم جوخه انتحار منتشر شده است. دیوید آیر، کارگردان فیلم Suicide Squad اخیرا تصویری را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده که در این تصویر شاهد حضور متفاوت جوکر و هارلی کویین با بازی مارگو رابی، هستیم.

جوکر

به گزارش زومیت، در واقع این صحنه پس از صحنه سقوط هلیکوپتر حامل جوکر در فیلم Suicide Squad است که گفته می‌شود در ابتدا قرار بود جوکر تلاش کند تا هارلی کویین را از هلیکوپتر به پایین پرتاب کند، اما ددشات مانع می‌شود و در نهایت هلیکوپتر سقوط می‌کند. حال این تصویر نشان می‌دهد که جوکر برای انتقام بازگشته و به‌نظر می‌رسد که شایعات منتشر شده در مورد تلاش جوکر برای قتل برخی از اعضای جوخه انتحار مثل هارلی کویین و احتمالا ددشات درست بوده است. آیر هم در پیام خود به تغییرات گسترده در فیلم Suicide Squad اشاره کرده و اعتقاد دارد فیلمی که اکران شده در واقع فیلم او نبوده، اما بعید است که روزی نسخه آیر را ببینیم. 

در حال حاضر مدتی می‌شود که مراحل فیلمبرداری فیلم The Suicide Squad آغاز شده که در این فیلم شاهد بازگشت هارلی کویین نیز خواهیم بود. جیمز گان، کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

جوکر جوخه انتحار هارلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین