کد خبر: 41980 A

اسکات ایستوود پسر کلینت ایستوود کارگردان و بازیگر مشهور سینما، در فیلم جدید خود همبازی جیسون استاتهام شد.

ایران آرت: اسکات ایستوود به جمع بازیگران فیلم سینمایی "ماشین حمل پول" به کارگردانی گای ریچی پیوست و همبازی جیسون استاتهام شد.

این فیلم که از سوی کمپانی میرامکس تولید خواهد شد، نسخه انگلیسی فیلمی به همین نام (به فرانسوی Le Convoyeur) و محصول فرانسه است که در سال ۲۰۰۴ تولید شده بود و ژان دوژاردن در نقش اصلی آن نقش آفرینی کرده بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایستوود که در سال ۲۰۱۸ در فیلم سینمایی "حاشیه اقیانوس آرام: طغیان" در کنار جان بایوگا نقش آفرینی کرده بود، در فیلم سینمایی "ماشین حمل پول" نقش مخالف جیسون استاتهام را دارد که در یک شرکت ساخت کامیون‌های حمل پول کار می‌کند. ماشین‌هایی که صد‌ها میلیون پول را در طول هفته جابه جا می‌کنند. روسای کمپانی میرامکس بیل بلاک و ایوان آتکینسون تهیه کنندگان این فیلم هستند.

ایستوود که در فیلم‌های "شکست ناپذیر"، "خشم" و "جوخه انتحار" بازی کرده، سابقه همبازی بودن با جیسون استاتهام را در فیلم سینمایی "سرنوشت خشمگین" نیز دارد.

ریچی که اولین کارگردانی خود را با فیلم سینمایی "قفل، انبار و دو بشکه باروت" در سال ۱۹۹۹ تجربه کرده، فیلم‌هایی مثل "قاپ زنی"، "راکنرولا" و "شاه آرتور: افسانه شمشیر" را نیز ساخته است. جیسون استاتهام هم که در فیلم سینمایی "بی مصرف ها"، "مگ" و "سریع و خشن" نقش آفرینی کرده بود، اخیراً نیز با فیلم "هابز و شاو" در پرده سینما‌ها حضور داشت.

 

کلینت ایستوود گای ریچی جیسون استاتهام اسکات ایستوود
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین