کد خبر: 41986 A

سریال "ویچر" به زودی از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد و امیدهای بسیاری برای ساخت هفت فصل از آن وجود دارد.

ایران آرت، حدود یک ماه و نیم تا زمان پخش سریال ویچر (The Witcher) باقی‌مانده است؛ سریالی که انتظارات زیادی از آن می‌رود و در صورتی که با واکنش‌های مثبت و موفقیت زیادی همراه باشد، فصل‌های متعددی از آن تولید خواهد شد. درحالی‌که به‌تازگی شاهد انتشار تریلر جدید ویچر بودیم و تاریخ انتشار آن هم اعلام شد، شورانر این مجموعه در صحبت‌های اخیر خود به ایده‌ها و برنامه‌های سازندگان سریال برای ادامه‌ی آن اشاره کرده است. لورن اشمیت هیسریچ در گفت‌وگو با مجله‌ی SFX از هیجان خود بابت ادامه‌ی کار سریال صحبت کرده است و در جواب پرسشی در مورد ساخته شدن فصل دوم آن می‌گوید: فصل دوم؟! من برای تولید هفت فصل از ویچر آماده هستم!

 

البته هنوز برای صحبت‌های رسمی در این زمینه زود است و هنوز سراغ تولید فصل دوم هم نرفته‌ایم (که از خدا می‌خواهم زودتر برویم)، ولی یکی از مواردی که در تولید سریال ویچر به آن توجه داشتیم این بود که چگونه مخاطبان را جذب و با خود همراه کنیم تا عطش دنبال کردن ماجراهای بعدی را داشته باشند. بدترین کاری که می‌توانستیم انجام دهیم این بود که همه‌ی انرژی خود را تنها روی یک فصل بگذاریم و جای کار بیشتری برای ادامه‌ی مسیر شخصیت‌ها و رشد شخصیت‌پردازی آن‌ها نگذاریم.

به گزارش زومیت، سریال ویچر کار بسیار دشواری برای جلب نظر مخاطبان خود دارد و علاوه‌بر افرادی که ازطریق کتاب‌ها یا بازی‌های ویدیویی این مجموعه با ویچر و شخصیت‌هایی مثل گرالت (Geralt) آشنا شده‌اند، مخاطبان بی‌شماری هم هستند که بدون آشنایی قبلی به‌سراغ آن خواهند آمد. از طرف دیگر با تولید مجموعه‌های عظیم و محبوبی مثل بازی تاج و تخت (Game of Thrones)، سازندگان ویچر به‌هیچ‌وجه کار ساده‌ای در جذب مخاطبان گسترده برای محصول خود در پیش ندارند. البته یکی از تفاوت‌های بین ویچر و بازی تاج و تخت را می‌توان ارتباط بین سریال‌ها و کتاب‌های آن‌ها دانست و خیال تولیدکنندگان ویچر از این نظر راحت‌تر است، چرا که به کتاب‌های مختلف این مجموعه دسترسی دارند و می‌توانند از آن‌ها برای ادامه‌ی کار استفاده کنند. برخلاف بازی تاج و تخت که از یک مقطع زمانی نسبت به کتاب‌های ترانه یخ و آتش اثر جرج آر آر مارتین پیش افتاد و بعضی از مشکلات اساسی سریال هم از همان زمان آغاز شد.

هیسریچ صحبت‌های دیگری هم در مورد ویچر کرده است، از جمله اینکه بهتر است مخاطبان سریال خیلی هم به سرنوشت شخصیت‌های آن خوش‌بین نباشند: شاید بهتر باشد خیلی هم به شخصیت‌های ویچر وابسته نشوید، چرا که هرچیزی در این سریال امکان‌پذیر است و قرار نیست تمام شخصیت‌های آن تا پایان فصل اول زنده بمانند و نمی‌توانم در این زمینه قولی به شما بدهم.

سریال ویچر با بازی هنری کویل در نقش گرالت، در تاریخ ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) از نتفلیکس (Netflix) پخش خواهد شد و به‌تازگی هم تصاویر جدیدی از آن منتشر شده است.

نتفلیکس ویچر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین