کد خبر: 42209 A

"نون.خ ۲" که سریال رمضانی شبکه یک سیما معرفی شده است تا دو هفته دیگر به کارگردانی سعید آقاخانی در کرمانشاه کلید خواهد خورد.

ایران آرت: با حضور مدیر شبکه یک و استاندار کرمانشاه، تفاهم‌نامه همکاری برای تولید فصل جدید مجموعه "نون.خ" به کارگردانی سعید آقاخانی امضا شد.

استاندار کرمانشاه در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی "نون.خ" گفت: ما در دولت در تلاشیم تا اورامانات را ثبت جهانی کنیم و فیلمبرداری فصل دوم "نون خ" در این منطقه می‌تواند موجب تسریع در این مهم شود.

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی "نون.خ" امروز دوشنبه (۲۰ آبان ماه) با حضور مدیر شبکه یک، استاندار کرمانشاه و برخی مدیران سیما برگزار شد.

مجید زین‌العابدین گفت: ما در نوروز ۹۸ خیلی خوب توانستیم رسوم و آداب مردم خونگرم کرد را در سریال "نون.خ" به تصویر بکشیم همانطور که در سریال پایتخت هم با مقبولیت مردمی مواجه شدیم. شاید در برنامه‌های مختلف تلویزیون تصاویر خوبی از مردم کردنشین نمایش داده شده باشد اما هیچ برنامه‌ای مانند سریال "نون.خ" نتوانست به خوبی هویت هموطنان کرد را بازنمایی کند. امیدواریم فصل دوم از لحاظ کیفی و محتوایی جذاب تر باشد.

مدیر شبکه یک با اشاره به اینکه تاکنون چندین کشور همسایه پیشنهاد خرید حق پخش سریال "نون.خ" را داشتند، افزود: جالب است که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی هم این سریال جزو پربیننده‌ترین سریال‌ها بوده است.

زین‌العابدین در پایان گفت: از این که قرار است فصل دوم این سریال با حمایت استاندار فرهنگ دوست کرمانشاه تولید شود موجب خوشحالی است و امیدواریم تولید این سریال بتواند در بازنمایی ظرفیت‌های جهانی استان کرمانشاه در ابعاد مختلف کمک کند.

در ادامه مهدی فرجی، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "نون.خ" با ابراز خرسندی از این که شرایط امضای تفاهم نامه تولید فصل دوم هم از سوی شبکه یک و هم استانداری کرمانشاه فراهم شده است، یادآور شد: ما از چهار ماه قبل وارد مرحله پیش تولید فصل دوم شده‌ایم و به همراه تیم تولید، لوکیشن های مورد نظر هم انتخاب شده است.

فرجی با تاکید بر بهره‌مندی بیشتر از بازیگران بومی و ظرفیت های استان در سری دوم "نون. خ"، توضیح داد: ما در این فصل بیش از دو برابر از هموطنان کرد زبان بهره خواهیم برد.

وی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها، تا دو هفته آینده کار فیلمبرداری کلید خواهد خورد و دو ماه در استان کرمانشاه طول خواهد کشید.

تهیه‌کننده "نون.خ" در انتها عنوان کرد: این سریال در بهترین زمان یعنی ماه مبارک رمضان سال ۹۹ پخش خواهد شد و امیدوارم در ۲۵ شبی که این مجموعه روی آنتن می رود، بتوانیم حق مطلب را ادا و رضایت مخاطبان را جلب کنیم.

 

سعید آقاخانی نون.خ نون. خ نون.خ 2
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین