کد خبر: 42262 A

جیمی لاوسون، بازیگر تازه‌کار، برای بازی در یک نقش نامشخص، اما کلیدی به جمع بازیگران فیلم "بتمن" اضافه شده است.

ایران آرت، طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم "بتمن" اضافه شده است. طبق خبری که کولایدر منتشر کرده، جیمی لاوسون، بازیگر تازه‌کار، جدیدترین بازیگری است که برای بازی در یک نقش مهم و کلیدی به جمع بازیگران فیلم Batman اضافه شده، اما اطلاعاتی از نقش و شخصیت او در دسترس نیست. پیش از این، حضور بازیگرانی چون رابرت پتینسون در نقش بروس وین (بتمن)، زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل (کت‌وومن) جفری رایت در نقش کمیسر جیمز گوردون و پل دینو در نقش ادوارد نیگما (ریدلر) در این فیلم از مجموعه DC (دی سی) تایید و اعلام شده بود.

به گزارش زومیت، همچنین شرکت برادران وارنر هنوز در حال مذاکره با اندی سرکیس برای بازی در نقش آلفرد پنی ورث، خدمتکار همیشه وفادار بروس وین و کالین فارل برای بازی در نقش پنگوئن است که گفته می‌شود شخصیت منفی اصلی فیلم محسوب می‌شود. لاوسون کارش را در نمایش‌های مدرسه و بازی در نقش اصلی نمایش‌هایی چون Hamlet (هملت) و Romeo and Juliet (رومئو و ژولیت) آغاز کرده و فیلم "بتمن" اولین فیلمی است که قرار است شاهد نقش آفرینی او باشیم. بااین حال، او ممکن است نقش باربارا گوردون را بر عهده داشته باشد؟ مت ریوز، کارگردان آثاری چون فیلم Let Me In (بگذار وارد شوم)، فیلم Dawn of the Planet of the Apes (طلوع سیاره میمون‌ها) و فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها)، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم "بتمن" را بر عهده دارد. 

فیلم "بتمن" برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم بتمن نیز قرار است از ماه ژانویه ۲۰۲۰ (دی یا بهمن ۱۳۹۸) در بریتانیا آغاز شود.

بتمن جیمی لاوسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین