کد خبر: 42349 A

مارک والبرگ در حال انجام مذاکرات نهایی با سونی پیکچرز برای بازی در نقش سالی در فیلم "آنچارتد" است.

ایران آرت، در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به‌نظر می‌رسد که بازیگر نقش سالی در فیلم "آنچارتد" (آنچارتد) مشخص شده است. ورایتی تایید کرد که مارک والبرگ، بازیگر نامزد دریافت ۲ جایزه اسکار برای بازی در فیلم The Departed (رفتگان) و حضور به‌عنوان تهیه کننده در فیلم The Fighter (مشت‌زن)، در حال انجام مذاکرات نهایی با شرکت سونی پیکچرز برای حضور در این فیلم لایو اکشن است. والبرگ قرار است نقش ویکتور سالیوان که با نام سالی بیشتر شناخته می‌شود و درواقع الگو و مربی نیتن دریک است و همچنین نقشی مشابه پدر نیز برای او دارد، را در فیلم آنچارتد بازی کند. تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، بازیگر نقش نیتن دریک در فیلم "آنچارتد" است که ما قرار است دوره جوانی این شخصیت را در فیلم مشاهده کنیم.

ماه گذشته بود که تراویس نایت، کارگردان آثاری چون انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار) و فیلم Bumblebee (بامبل بی)، وظیفه کارگردانی فیلم "آنچارتد" را بر عهده گرفت. او درواقع جانشین دان تراختنبرگ، کارگردان فیلم Ten Cloverfield Lane (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد) در این پروژه شده بود که در ماه شهریور از این پروژه جدا شد تا پنجمین کارگردانی باشد که این فیلم که اقتباسی از یک بازی بسیار محبوب است، را ترک می‌کند. نایت یکی از اعضای تاثیر گذار استودیوی استاپ موشن و انیمیشن‌سازی لایکا نیز محسوب می‌شود. ارت مارکوم، مت هالووی و ریف جودکینز، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم آنچارتد را بر عهده داشته‌اند. فیلم "آنچارتد" قرار است داستان دریک جوان را دنبال کند که با ویکتور سالیوان ملقب به سالی آشنا می‌شود و این داستان در هیچ یک از نسخه‌های بازی "آنچارتد" روایت نشده است.

به گزارش زومیت، فیلم "آنچارتد" برای اکران در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم آنچارتد قرار است از اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شود. بازی "آنچارتد" که انحصاری کنسول پلی‌استیشن است، تا به امروز بیش از ۴۱ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. از جمله آثار بعدی والبرگ می‌توان به فیلم Wonderland (واندرلند)، فیلم Good Joe Bell، انیمیشن Scoob (اسکوب) و فیلم Infinite (اینفینیت) اشاره کرد که قرار است در طول سال ۲۰۲۰ منتشر شوند.

مارک والبرگ سونی پیکچرز مارول آنچارتد

آخرین اخبار

پربیننده ترین