کد خبر: 42352 A

جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی "آب‌های تیره" به کارگردانی "تاد هینز" توسط کمپانی سازنده این اثر سینمایی منتشر شد.

ایران آرت، مارک روفالو بازیگر مطرح آثاری همچون اونجرز در این فیلم نقش اصلی را ایفای می کند، وی در نقش هالک یکی از شخصیت های معروف آثار ابرقهرمانی کمپانی سینمایی مارول استودیو بوده و امسال یکی از بازیگران پرفروش سینمای جهان لقب گرفته است. 

در میان بازیگران مطرح سینما افزایش یا کاهش وزن برای رسیدن به نقش یکی از توانایی های ویژه به حساب می آید، اتفاقی که می تواند برای فرد بازیگر در دوره جوایز سینمایی افتخارات فراوانی را به همراه بیاورد.

به گزارش میزان، شاخص ترین چهره ای که می توان در این زمینه به وی اشاره کرد، کریستین بیل بازیگر آثاری همچون بتمن است، وی در فیلم ماشینیست تا حد امکان لاغر شد و در عوض در فیلم سینمایی وایس به شدت افزایش وزن پیدا کرد، البته وی همواره از کسب جوایز سینمایی معتبر باز مانده است. 

حال مارک روفالو بازیگر مجموعه فیلم های انتقام جویان دست به این کار زده و برای بازی در فیلم سینمایی "آب های تیره" افزایش وزن ملموسی را انجام داده است، وی طی سالیان گذشته تبحر خود در ایفای نقش های مختلف را نشان داده است و حال باید دید در این فیلم چگونه به ایفای نقش می پردازد. 

مارک روفالو

"آب‌های تیره" یک فیلم تریلر روان‌شناختی در دست ساخت به کارگردانی تاد هینز است که از سوی فوکس فیچرز در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ منتشر خواهدشد.

مارک رافلو، ان هتوی، تیم رابینز، بیل کمپ، ویکتور گاربر، میر وینینگهم و  بیل پولمن از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. 

فیلمهای تاد هینز اغلب حول محور مسائل زنان و دغدغه‌ها و روزمرگی آنان می‌گردد به طوریکه فیلمهایش در به تصویر کشیدن دنیای زنان بسیار خوب عمل می‌کنند.. او اولین فیلم خود را در سال ۱۹۹۱ تحت عنوان "سم" کارگردانی کرد.

[افزایش وزن عجیب بازیگر مطرح هالیوود در فیلم "آب‌های تیره"/////////////////یکشنبه]

بعد از آن فیلمهای "امن" و "مخملی" را کارگردانی کرد. در سال ۲۰۰۲ فیلم تحسین شدهٔ "دور از بهشت" با بازی "جولیان مور" را نویسندگی و کارگردانی کرد. این فیلم از سوی منتقدین بسیار مورد تحسین واقع شد و تاد هینز نیز توانست نامزد "جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم‌نامه" و "جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی" شود.

بعد از آن در سال ۲۰۰۷ فیلم "من آنجا نیستم" را با بازی "کیت بلانشت" و "کریستین بیل" و "هیث لجر" را ساخت. پس از آن در سال ۲۰۱۱ سریال کوتاه "میلدرد پیرس" با بازی "کیت وینسلت" و "گای پیرس" و "ایوان ریچل وود" را برای شبکهٔ "اچ‌بی‌او" تولید کرد. این سریال نیز مورد استقبال بسیاری قرار گرفت و توانست جوایزی از جشنواره‌های "ایمی" و "گلدن گلوب" بدست آورد.

مار هالک مارک روفالو آب های تیره
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین