کد خبر: 42373 A

پیمان معادی با حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم استکهلم سوئد، جایزه دستاورد سینمایی سی‌امین دوره این رویداد را دریافت کرد.

ایران آرت: پیمان معادی که همراه با سعید روستایی برای نمایش فیلم "متری شیش و نیم" به جشنواره فیلم استکهلم سوئد سفر کرده است، جایزه اسب برنزی دستاورد این رویداد سینمایی را طی مراسمی دریافت کرد. 

طبق اعلام جشنواره فیلم استکهلم، معادی که با بازی در فیلم‌های "درباره الی" و فیلم برنده اسکار "جدایی" به یک چهره شناخته شده بین المللی تبدیل شده است، جایزه اسب برنزی دستاورد جشنواره استکهلم سوئد را به پاس نقش‌آفرینی‌های قدرتمند، عبور از تعصبات و مرزهای جداکننده دریافت کرده است. 

معادی اولین بازیگری است که از خارج از اروپا و آمریکا این جایزه را دریافت می‌کند. قبل از پیمان معادی افرادی مثل دیوید لینچ، اولیور استون، سوزان ساراندون، لورن باکال، کلر دنیس، مایک لی و فرانسیس فورد کاپولا این جایزه را دریافت کرده‌اند.

photo_2019-11-15_15-57-39

به گزارش خبرآنلاین، فیلم "متری شیش و نیم" امسال در بخش "Impact" جشنواره فیلم استکهلم نماینده سینمای ایران است و این فیلم در اولین نمایش خود روز ۸ نوامبر به روی پرده رفت و فردا ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) نیز دومین نمایش خود را این جشنواره تجربه خواهد کرد. 

سی‌امین جشنواره فیلم استکهلم سوئد از تاریخ ۶ تا ۱۷ نوامبر (۱۵ تا ۲۶ آبان) برگزار می‌شود. 
 

 

پیمان معادی سعید روستایی جشنواره فیلم استکهلم متری شیش و نیم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین