کد خبر: 42392 A

شرکت برادران وارنر سرانجام اولین تریلر فیلم "راه بازگشت"به‌کارگردانی گوین اوکانر را منتشر کرده که در آن شاهد نقش آفرینی متفاوت بن افلک هستیم.

ایران آرت، در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم "راه بازگشت" منتشر شده است. شرکت برادران وارنر به‌تازگی اولین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی آن هستیم که بن افلک نقش اصلی آن را بر عهده دارد. فیلم "راه بازگشت"داستان جیک کانینگهام را دنبال می‌کند که تمام زندگی او دادن قول و قرارهای بسیار بوده است. او در زمان دبیرستان پدیده بسکتبال بوده و او بورسیه کامل دانشگاه را هدر می‌دهد. حال چند سال بعد جک دچار اعتیاد به نوشیدنی‌های الکلی شده و همسرش نیز او را ترک کرده است و او دیگری امیدی برای یک زندگی بهتر ندارد. بااین حال، به جک پیشنهاد مربیگری تیم بسکتبال دبیرستان داده می‌شود و حال او به‌دنبال ترک اعتیاد به الکل و مشکلات زندگی‌اش است تا راهی را برای بازگشت به زندگی پیدا کند.

به گزارش زومیت، گوین اوکانر، کارگردان آثاری چون فیلم Warrior (مبارز) و فیلم Pride and Glory (غرور و افتخار) که پیش از این در فیلم The Accountant (حسابدار) با افلک همکاری کرده بود، وظیفه کارگردانی فیلم "راه بازگشت"را براساس فیلمنامه‌ای از برد اینگلزبای بر عهده دارد. علاوه‌بر افلک، ال مادریگال، میکلا واتکینس، جنینا گاوانکار، گلین ترمن، هیز مک‌آرتور، ریچل کارپانی و برندون ویلسون، دیگر بازیگران هستند که در فیلم راه بازگشت حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌بر تریلر، برادران وارنر اولین پوستر رسمی فیلم "راه بازگشت"را نیز منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

راه بازگشت

فیلم "راه بازگشت"برای اکران در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

 

 

بن افلک برادران وارنر راه بازگشت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین