کد خبر: 42466 A

باتوجه‌به گزارش‌های منتشر شده از سوی نیویورک تایمز، Nickelodeon در حال ساخت یک اسپین آف از باب اسفنجی برای نتفلیکس است.

ایران آرت، باب اسفنجی ("باب اسفنجی") را می‌توان یکی از کاراکترهای محبوب تلویزیون دانست که سریال آن مخاطبان زیادی را به‌خود جذب کرده و حتی این شخصیت دوست داشتنی وارد سینما هم شده است. باتوجه‌به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس (Netflix) و Nickelodeon وارد یک همکاری شده‌اند و در جریان این همکاری، نیکلودئون برای نتفلیکس سریال و فیلم خواهد ساخت. متاسفانه جزئیات دقیقی از این پروژه‌ها اعلام نشده است، اما نیویورک تایمز جزئیاتی را منتشر کرده است.

نیویورک تایمز در گزارش خود اعلام کرده که نیکلودئون یک اسپین‌آف موزیکال از مجموعه باب اسفنجی را می‌سازد که داستان آن روی کاراکتر Squidward تمرکز دارد. متاسفانه جزئیات بیشتر از این اسپین‌آف و پروژه‌های دیگر نیکلودئون در دسترس نیست. حتی مشخص نشده که پروژه مربوط‌به کاراکتر Squidward یک سریال تلویزیونی است یا شاهد یک فیلم سینمایی خواهیم بود. در جریان انیمیشن سریالی باب اسفنجی، راجر بامپاس، صداپیشه اسکوئیدوارد است و مشخص نشده که آیا او در این پروژه هم صداپیشگی اسکوئیدوارد را برعهده دارد یا نه. 

به گزارش زومیت، نتفلیکس و نیکلودئون در گذشته و برای پروژه‌هایی نظیر Rocko's Modern Life: Static Cling و Zim: Enter the Florpus هم با یکدیگر همکاری کرده‌ بودند.

 

باب اسفنجی نتفلی نیکلودئو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین