کد خبر: 42602 A

نتفلیکس قصد دارد دنباله سریال محبوب "وایکینگ‌ها" را با عنوان "والهالا" برای مخاطبان این سریال تهیه کند.

ایران آرت، به گزارش ورایتی، داستان این سریال صد سال بعد از پایان داستان اصلی را روایت می‌کند. ششمین و آخرین فصل سریال "وایکینگ‌ها" در ۴ دسامبر (۱۳ آذر) از شبکه هیستوری نمایش داده می‌شود.

این سریال را مایکل هیرست خالق فصل‌های قبلی "وایکینگ ها" تهیه کرده است و جب استوارت به عنوان نویسنده در این پروژه حضور خواهد داشت.

به گزارش پانا، علاوه بر هیرست و استوارت، مورگان او سولیوان که تهیه کننده سریال "وایکینگ ها" بود، با همین وظیفه در فصل جدید آن حضور خواهد داشت. بخش تلویزیونی کمپانی ام جی ام (مترو گلوین مایر) نیز در ساخت این سریال همکاری می‌کند.

این سریال همانند فصل‌های گذشته در کشور ایرلند فیلمبرداری می‌شود و بسیاری از عوامل این سریال برای ساخت این دنباله حضور خواهند داشت.

سریال "والهالا" روی ماجراجویی مشهور‌ترین وایکینگ‌ها تمرکز خواهد داشت. کسانی که به دنبال راهی جدید برای زنده ماندن در اروپای متحول شده و در حال پیشرفت هستند.

سریال وایکینگ‌ها برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ از سوی شبکه هیستوری پخش شد و در زمان پخش، بالاترین امتیاز‌ها در بین سریال‌هایی که همزمان با آن پخش می‌شدند را دریافت کرد. دنباله این سریال به صورت ۲۴ قسمتی خواهد بود، اما مشخص نیست که به صورت دو فصل ۱۲ قسمتی است یا تمامی آن در یک فصل منتشر خواهد شد.

جب استوارت بیشتر برای کار‌های سینمایی خود شناخته می‌شود و در کارنامه حرفه‌ای او فیلم‌هایی همچون "جان سخت"، "فراری" و "آتش زیرین" دیده می‌شود. او همچنین فیلمنامه دو فیلم "الیزابت" و "دوران طلایی" را نوشته است.

نتفلیکس سریال و ایکینگ‌ها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین