کد خبر: 42623 A

فروش ناامیدکننده فیلم "مبارزه با خانواده من" باعث شد در گیشه اتفاقی تلخ برای یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیگران سینما رخ بدهد.

ایران آرت: دواین جانسون، بازیگر پرکار و ثروتمند سینمای جهان همواره با آثار پرفروش به سینمای هالیوود راه یافته، اما سال ۲۰۱۹ با فیلم "مبارزه با خانواده من" سال خوبی برای وی نبوده و پس از یک ماه تنها موفق به فروش ۳۹ میلیون دلار در هالیوود شده است.

به گزارش میزان، این فروش برای فیلم سینمایی "مبارزه با خانواده من" باعث شده تا جدیدترین فیلم دواین جانسون در رتبه ۸۹ جدول فروش جهانی قرار گیرد و به نوعی اتفاقی ناراحت کننده برای این بازیگر رقم بزند، البته جانسون امسال فیلم پرفروش هابز و شاو را نیز در گیشه داشت.

این فیلم در مورد یک ورزشکار کشتی کج است که به همراه خانواده خود در حاشیه شهری بزرگ در آمریکا زندگی می‌کند. وی برای رویاریی فرزندانش با جامعه آنها را آموزش می دهد. "مبارزه با خانواده من" در سبک کمدی خانوادگی ساخته شده و پیش از اکران، احتمال فروش بالایی را برای آن متصور شده بود. 

علاوه بر دواین جانسون، لنا هیدی، استیفن مرچنت، فلورنس پاگ، نیک فراست، کیم ماتولا، هانا رای و جک لاودن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی "مبارزه با خانواده من" به ایفای نقش پرداخته‌اند.

5299329

 

هالیوود دواین جانسون راک مبارزه با خانواده من
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین