کد خبر: 42627 A

هالیوود ریپورتر مدعی شد که ساخت دنباله "جوکر" در مراحل نهایی مذاکرات است و فیلیپس و فینیکس احتمالا دوباره همراه خواهند شد.

ایران آرت: تاد فیلیپس، کارگردان فیلم "جوکر" که به رکورد فروش یک میلیارد دلاری رسیده است، برای ساختن دنباله‌ای بر آن دوباره با واکین فینیکس، ستاره فیلم همراه می‌شود.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، این فیلم که داستانی درباره منشا جوکر دشمن بتمن به کارگردانی فیلیپس است، در این آخر هفته مرز فروش یک میلیارد دلاری را پشت سر گذاشت و به این ترتیب رکود قبلی پروفروشترین فیلم با درجه سنی R (بچه‌های زیر ۱۷ سال برای تماشای فیلم باید همراه والدین یا شخص بزرگتری باشند) را که در اختیار فیلم "ددپول" (Deadpool) بود، شکست.

از هنگامی که "جوکر" در ماه اوت افتتاحیه جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و منتقدان از آن استقبال کردند، صحبت درباره ساخت دنباله‌ای بر آن مطرح بوده است. اکنون هالیوود ریپورتر مدعی شده است که ساخت این دنباله در مراحل نهایی مذاکرات است و فیلیپس و فینیکس احتمالا دوباره همراه خواهند شد.

فیلیپس کارگردان جوکر فیلمنامه دنباله آن را به همراه اسکات سیلور خواهد نوشت که در نوشتن فیلمنامه فیلم اصلی هم شرکت داشت. فروش اولیه جوکر آنقدر بالا بود که باعث شد شرکت وارنر تهیه‌کننده آن با درخواست فیلیپس برای کارگردانی یک فیلم دیگر درباره شخصیت‌های کمیک استریپ‌های "دی‌سی کمیکز" موافقت کند.

گرچه سه فیلم دیگر درباره شخصیت‌های دنیای "دی‌سی‌ کمیکز" بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته‌اند اما جوکر با بودجه نسبتا کمی (۶۰ میلیون دلار) ساخته شد و این موضوع تاثیر فروش بالای آن را بیشتر می‌کند.

 

جوکر خواکین فینیکس تاد فیلیپس واکین فینیکس
نظرات خوانندگان
  • رامین
    پاسخ

    راستش به نظرم این فیلم بسیار خوب و کامل بود ... خبر ساختن ادامه فیلم زیاد خوشحالم نمی کنه چون واقعا چیزی نداشت که بخواد ادامه پیدا کنه و خطر خراب شدن خیلی بالاست.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین