کد خبر: 42750 A

وبگاه هالیوود ریپورتر به رای گیری از مخاطبان خود برای وضعیت مجری دوره جدید اسکار پرداخت.

ایران آرت، یک سال بعد از آنکه کوین هارت به دلیل بعضی جنجال‌ها از اجرای اسکار کنار گذاشته شد و این مراسم بدون مجری برگزار شد حالا این آکادمی و بانیان آن برای امسال با تصمیم سختی روبرو هستند.

جوایز آکادمی در سال 2019 برای اولین بار پس از سی سال بدون مجری برگزار شد و در پی آن برای اولین بار در پنج سال گذشته شاهد افزایش مجموع ببیندگان خود بود.

به گزارش پانا، سال گذشته در ابتدا آکادمی تصمیم داشت تا از کوین هارت برای اجرای مراسم اسکار استفاده کند، اما به خاطر توییت‌هایی که سال‌های گذشته توسط او منتشر شده بود، تصمیم گرفت که از اجرای این مراسم صرف نظر کند.

لینت هاول و استیفان آلن که برای اولین بار در بین تهیه کنندگان این مراسم حضور دارند باید تصمیم بگیرند که شیوه بدون مجری را پیش بگیرند یا کسی را برای اجرای پر مخاطب‌ترین برنامه جوایز هالیوود انتخاب کنند.

در حالی که الن دی‌جنرس (در سال 2007 و 2014) و جیمی کیمل (در سال‌های 2017 و 2018) هر کدام اجرای این برنامه را دو بار بر عهده داشته اند. دواین جانسون هم سال پیش گفت پیش از آنکه کوین هارت برای اجرای مراسم سال گذشته انتخاب شود، در شرف تجربه مجری گری اسکار بوده است. تیفانی هدیش هم برای اجرای این مراسم تمایل نشان داده و سال 2018 به همراه مایا رودولف در بین اهدا کنندگان جوایز بود.

هالیوود ریپورتر اسکار 2020
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین