کد خبر: 42782 A

کریستن بل که از جمله چهره‌های شناخته شده و معروف در هالیوود است، اخیرا درباره افسردگی و اضطراب خود صحبت کرد.

ایران آرت، کریستن بل یکی از بازیگران محبوب در هالیوود است که این روزها به خاطر دریافت ستاره در خیابان مشاهیر هالیوود در کانون توجه قرار دارد. او اخیرا در جریان یک مصاحبه از اضطراب و افسردگی خود صحبت کرد.

کریستن بل طی یک گفتگوی با ساندی سیتی  در مورد شغل و زندگی شخصی خود به مشکلاتی مثل اضطراب و افسردگی خود اشاره کرد.

بل در بخشی از این مصاحبه گفت: "بسیاری از افراد تصور می کنند صحبت کردن درباره اضطراب و افسردگی و مشکلات مختلف اشتباه است اما من معتقدم بهتر است درباره مشکلات حرف بزنیم. بسیاری از افراد زرق و برق ها را می بینند و از مشکلات پشت صحنه و اضطراب های ما بی خبرند."

"من زندگی را دوست دارم اما حباب و زرق و برق را نه ، همیشه اینطور نیست. من کسی هستم که برای اضطراب و افسردگی خود دارو مصرف می کنم. من کسی هستم که باید خودم را چک کنم و گاهی اوقات - اگر واقعاً احساس کمتری دارم - یک لیست از چیزهای خوب و بد در زندگی ام تهیه می کنم تا ببینم وضعیت روحی من چگونه است یا اینکه آیا واقعاً مشکل دارم. اوه ، من متنفرم که به افسردگی اعتبار بدهم زیرا، بسیار آزار دهنده است"

به گزارش انتخاب، وی در بخشی دیگر از صحبت های خود از همسرش تشکر کرد که به جای تخریب او ، کمکش کرد تا با اضطراب و افسردگی خود کنار آمده و سعی کرده به وی کمک کند.

 

هالیوود کریستن بل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین