کد خبر: 42884 A

نسخه چهارم ایپ من براساس گفته سازندگان پروژه آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های ایپ من خواهد بود.

ایران آرت، "دانی ین" بازیگر مطرح سینمای رزمی جهان بار دیگر در نقش "ایپ من" استاد کونگ فو به سینما‌ها باز می‌گردد، نسخه چهارم ایپ من براساس گفته سازندگان پروژه آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های ایپ من خواهد بود.

"ایپ من ۴" فیلم هنگ کنگی در ژانر رزمی و زندگینامه‌ای به کارگردانی ویلسون ییپ و تهیه‌کنندگی ریموند وانگ پاک-مینگ است که اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از تاریخ ۲۵ ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز خواهد کرد.

به گزارش میزان، این فیلم چهارمین و آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های ایپ من است و بر پایه زندگینامه استاد ییپ من می‌باشد. در این فیلم ستارگان رزمی همچون دانی ین و اسکات ادکینز به ایفای نقش خواهند پرداخت.

دانی ین استاد هنر‌های رزمی است. او در رشته‌های کاراته، بوکس، کیک بوکس، جودو، جوجیتسو، موای تای، تکواندو، هاپکیدو، ووشو، (کونگ فو) و (وینگ چون) کار کرده‌است.

ایپ من

از فیلم‌های معروف او می‌توان به قفس ببر، مردی به نام ایپ، شوالیه‌های شانگهای، نبرد نهایی، تیغه ۲، قهرمان، یک سرکش:داستانی از جنگ ستاره ای، تریپل اکس: بازگشت زندر کیج و گنگ شو دائو اشاره کرد.

نکته جالب توجه در مورد این فیلم بازگشت دانی ین در یک نقش اکشن بعد از گذشت سالها از نسخه اول مجموعه است، علاوه بر دانی ین بازیگرانی همچون اسکات ادکینز، دنی چان و کاره‌نا نگ در فیلم سینمایی ایپ من به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ایپ من دانی ین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین