کد خبر: 42903 A

شبکه HBO سرانجام تاریخ شروع پخش سریال "پاپ جوان" با بازی جود لا و جان مالکوویچ را تایید و اعلام کرده است.

ایران آرت، حدود سه سال پیش بود که سریال The Young Pope (پاپ جوان) منتشر و با تحسین منتقدان و بینندگان و مواجه شد. حال یک دنباله برای این سریال ساخته شده است و در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش سریال "پاپ جوان" اعلام شده است. طبق خبری که TheWrap منتشر کرده، شبکه HBO اعلام کرد که پخش این سریال از تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۳ دی ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. پخش این سریال از شبکه کانال پلاس نیز از همین روز آغاز می‌شود، اما پخش سریال "پاپ جوان" قرار است از شبکه اسکای آتلانتیک سه روز زودتر و از تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۰ دی ۱۳۹۸) آغاز شود. همچنین اولین پوستر رسمی سریال پاپ جدید نیز منتشر شده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پاپ جوان

به گزارش زومیت، سریال پاپ جدید در واقع محصول مشترک شبکه HBO، اسکای و کانال+ است و در ۹ قسمت تولید شده است. مانند فصل اول، پائولو سورنتینو وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال "پاپ جوان" را بر عهده داشته و آمبرتو کونتارلو و استفانو بیزز در نوشتن فیلمنامه این سریال به سورنتینو کمک کرده‌اند. جود لا، جان مالکوویچ، سیلویو اورلاندو، خاویر کامارا، سسیل دو فرانس، لودیوین سنیه، شارون استون، مریلین منسون، مارک ایوانیر، آنتونیو پتروچلی، هنری گودمن، اولریش تامسن، ماسیمو گینی، یولیا اسنیگر، جی. دیوید هاینز و مائوریزو لومباردی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال "پاپ جوان" حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند.

در حال حاضر اطلاعات خیلی زیادی از داستان و اتفاقات سریال "پاپ جوان" در دسترس نیست و ظاهرا این سریال قرار است یک دنباله مستقیم برای اتفاقات فصل اول باشد. سریال The Young Pope در سال ۲۰۱۶ از سه شبکه HBO، اسکای آتلانتیک و کانال پلاس منتشر شد و این سریال توانست نامزد دریافت یک جایزه گلدن گلوب برای جود لا و دو جایزه امی در بخش فنی شود، اما در هر دو مراسم ناکام ماند.

جود لا پاپ جوان HBO
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین