کد خبر: 42989 A

بازیگر سریال "بازی تاج و تخت" از متحول شدن زندگی‌اش بعد از بازی در این سریال می‌گوید.

ایران آرت، به گزارش ایندیپندنت، روری مک کین (Rory McCann) بازیگر نقش "ساندور کلیگین" یا "سگ شکاری" (The Hound) در سریال Game of Thrones می‌گوید قبل از گرفتن نقش در این سریال فانتزی - حماسی در چادر زندگی می‌کرد و غذا می‌دزدید.

مک کین که جزو معدود بازیگرانی است که در هر 8 فصل سریال حضور داشته است، در گردهمایی ویژه "گیم آو ترونز" از زندگی خود در کشور ایسلند پیش از آغاز پیوستن به این پروژه و تحول بزرگ زندگی‌اش صحبت کرد.

سگ شکاری

به گزارش پانا،"من در یک چادر زندگی می‌کردم؛ واقعا در یک چادر؛ و هرازگاهی هم غذا می‌دزدیدم!" اینها جملاتی است که مک کین به کانن اوبرایان مجری برنامه گفته است. "مدتی بعد شغلی پیدا کردم تا از آن وضعیت خلاص شوم اما ناگهان دیدم سوار یک ماشین خوشگل شدم و به سمت بازی در بهترین و بزرگترین سریال دنیا می‌روم. این نشان داد که چطور شانس در خانه‌ات را می‌زند و زندگی‌ات ناگهان تبدیل به چیزی شگفت‌انگیز می‌شود!"

او اضافه کرد: "بعدها موفق شدم به ایسلند برگردم و جریمه کتابخانه را پرداخت کنم!"

این هنرپیشه اسکاتلندی درباره اینکه چطور از کشور ایسلند سردرآورده است به دیلی رکورد گفت: "با جراد باتلر برای فیلمبرداری یک فیلم وایکینگی به ایسلند رفته بودم و بعد از اتمام فیلمبرداری تصمیم گرفتم همانجا بمانم و 11 ماه در ایسلند ماندم."

بازیگر نقش "سگ شکاری" درباره روزهای سخت زندگی اش در ایسلند گفت: "زمستان آغاز شد و محلی‌ها به من می‌گفتند تو تنها آدم در سراسر ایسلند هستی که در چادر زندگی می‌کند. بنابراین مردم کمک کردند تا یک شغل نجاری پیدا کردم و به خانه‌ای نقل مکان کردم."

"گردهمایی ویژه گیم آو ترونز" با مجری گری کانن او برایان در دو قسمت در تاریخ 3 دسامبر 2019 در فروشگاهها عرضه خواهد شد. بازیگران فصل آخر سریال در کنار قدیمی‌های فصل اول مثل "شان بین" (بازیگر نقش ند استارک) و "جیسن موموا" (بازیگر نقش کال دروگو) در این برنامه حضور خواهند داشت.

 

بازی تاج و تخت روری مک کین ساندور کلیگین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین