کد خبر: 43062 A

مارتین اسکورسیزی در مصاحبه جدید خود در مورد اینکه چرا فیلم "مرد ایرلندی" به یک سریال تلویزیونی تبدیل نشد، توضیح داده است.

ایران آرت، چهارشنبه هفته گذشته بود که سرانجام فیلم "مرد ایرلندی" از شبکه نت فلیکس منتشر شد. این فیلم داستان فرانک شیران ملقب به ایرلندی را روایت می‌کند که بیشتر به‌عنوان یک قاتل حرفه‌ای برای گروه‌های مافیایی شناخته می‌شود و در طول فیلم شاهد حضور جیمی هوفا و خانواده بوفالینو نیز هستیم و در واقع این فیلم سرگذشت سه شخصیت فرانک شیران، جیمی هوفا و راسل بوفالینو را به تصویر می‌کشد. بااین حال، مدت زمان طولانی فیلم باعث شد تا سوالاتی مطرح شود مبنی بر اینکه آیا فیلم ایرلندی می‌توانست به یک سریال برای نتفلیکس تبدیل شود یا حتی نسخه دیگری از این فیلم در قالب یک سریال چند قسمته از شبکه Netflix به نمایش دربیاید. 

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مارتین اسکورسیزی به این موضوع واکنش نشان داده است. در مصاحبه با EntertainmentWeekly، اسکورسیزی توضیح داد که چرا فیلم "مرد ایرلندی" که براساس رمان جنایی I Heard You Paint Houses اثر چارلز برانت، ساخته شده و استیون زایلیان فیلمنامه آن را نوشته، به یک سریال تلویزیونی تبدیل نشده و هرگز به آن فکر هم نکرده و در نهایت پروژه را به‌عنوان یک فیلم حفظ کرده است. اسکورسیزی گفت:شما می‌توانید بگویید که این یک داستان طولانی است و می‌توانید آن را در یک سریال دو فصلی بسازید. من کسانی را دیدم که این موضوع را به من گفتند و جواب من قطعا نه بود و هرگز به آن فکر هم نکرده‌ام. چون که فیلم انباشتی از جزئیات است که این جزئیات انباشته شده تا پایان فیلم ادامه دارد و این بدان معنی است که اگر خیلی تمایل دارید تا به جزئیات توجه کنید، باید از ابتدا تا انتها آن را دوباره تماشا کنید. یک سریال زمانی عالی و فوق العاده است که شما بتوانید شخصیت‌ها و خطوط داستانی آن را توسعه دهید و دنیای آن را دوباره خلق کنید، اما این برای "مرد ایرلندی" تصمیم درستی نبود.

به گزارش زومیت، رابرت دنیرو، آل پاچینو، جو پشی، آنا پاکوین، بابی کاناوله، ری رومانو، هاروی کایتل، استیون گراهام، دومینیک لامباردوتزی، جرمی لوک، کاترین ناردوچی، جی. سی. مک‌کنزی، گری باسارابا، جسی پلمونس، جوزف روسو، کریگ وینسنت و ولکر وایت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم "مرد ایرلندی" حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

آل پاچینو مارتین اسکورسیزی رابرت دنیرو مرد ایرلندی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین