کد خبر: 43124 A

شبکه BBC با انتشار تریلری کوتاه تاریخ شروع پخش فصل دوازدهم سریال "دکتر هو" را تایید و اعلام کرد.

ایران آرت، آذر سال گذشته بود که شبکه بی بی سی (BBC) از تمدید سریال "دکتر هو"  برای فصل دوازدهم خبر داد. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل دوازدهم این سریال مشخص شده است. BBC با انتشار تریلری اعلام کرد که پخش فصل دوازدهم سریال "دکتر هو" با انتشار دو قسمت ویژه سال نو آغاز خواهد شد که این قسمت Spyfall نام دارد که قسمت اول در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۱ دی امسال) و قسمت دوم در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۵ دی امسال) از شبکه BBC One در بریتانیا و BBC America در آمریکا منتشر خواهد شد. همچنین در اولین تریلر فصل دوازدهم سریال "دکتر هو" که در واقع بخش‌هایی از قسمت Spyfall را نمایش می‌دهد، شاهد سفر در زمان و فضا هستیم و شخصیت شرور و منفی و بخش‌هایی از اتفاقات این دو قسمت نمایش داده می‌شود.

فصل دوازدهم سریال دکتر هو در ۱۰ قسمت تولید شده که بقیه قسمت‌ها به‌صورت هفتگی در شب یکشنبه منتشر خواهند شد. علاوه‌بر تریلر، شبکه BBC اولین پوستر رسمی فصل دوازدهم سریال "دکتر هو" را نیز منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

دکتر هو

به گزارش زومیت، جودی ویتاکر نقش دکتر هو جدید را در فصل یازدهم سریال "دکتر هو" بر عهده دارد و توسین کول، بردلی والش و مندیپ جیل،‌ دیگر بازیگرانی هستند که در سری جدید سریال دکتر هو حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند فصل یازدهم، کریس چینبال وظیفه ساخت فصل دوازدهم سریال "دکتر هو" را نیز بر عهده دارد. او در واقع جانشین استیون موفات شده که از سال ۲۰۰۵ تا پایان فصل دهم، وظیفه ساخت سریال دکتر هو را بر عهده داشته است.

 

بی بی سی دکتر هو جودی ویتاکر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین