کد خبر: 44251 A

آرنولد شوارتزنگر در سال 2013 به رویترز گفت: "کلینت ایستوود بت بزرگ من است و من همیشه دوست دارم از او یاد بگیرم." اکنون به نظر می رسد این دو نفر تصمیم گرفته اند در تعطیلات نیز با یکدگیر شریک شوند.

ایران آرت، کلینت ایستوود چهره ای افسانه ای در هالیوود است که سالها به عنوان الهام بخش برای قهرمان پرورش اندام و سیاستمدار حرفه ای پیشین(آرنولد) بوده است.

اکنون ستاره "ترمیناتو" ، 72 ساله است و یکی از نزدیک ترین دوستانش کلینت ایستوود ، 89 ساله است که با یکدیگر به مناسبت تعطیلات سال جدید به اسکی رفته اند. شوراتزنگر ضمن انتشار عکسی مشترک با ایستوود به تعطیلاتشان اشاره کرده است و به نظر می رسد کاربران اینستاگرامی نیز از این همراهی اسطوره های قدیمی بسیار خوشحالند.

به گزارش انتخاب، دوستی شوارتزنگر و ایستوود چندین دهه به طول انجامیده است. شوارتزنگر در سال 2011 به هالیوود ریپورتر گفت: "در آینده باید نقش های خود را با سن خود سازگار کنم.کلینت ایستوود نیز به همین روش کار را انجام داده است. مبارزه شدید یا تیراندازی شدید دیگر امکان پذیر نیست. می خواهم بیشتر تشویق شوم. من به عنوان یک بازیگر معتقدم که می توانم این چالش را مدیریت کنم. من مانند اسفنجی هستم که تمام دانش را جذب می کند و همیشه مایل به یادگیری چیزهای جدید است. "

آرنولد شوارتزینگر

با وجود این واقعیت که ایستوود در ماه مه 90 ساله می شود، هیچ نشانه ای از ضعیف شدن نشان نمی دهد. او برنده اسکار، تهیه کننده، کارگردان و بازیگر است و همیشه ایده هایی جدید دارد.

 

کلینت ایستوود آرنولد شوارتزینگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین