کد خبر: 44911 A

والت دیزنی رسما نام فاکس قرن بیستم و فاکس سرچلایت را تغییر داده و این دو استودیو دیگر نام برند فاکس را نخواهند داشت.

ایران آرت، اسفند سال گذشته بود که قرارداد خرید بخش تلویزیونی و فیلمسازی کمپانی فاکس قرن بیستم توسط شرکت والت دیزنی رسما نهایی شد تا بزرگترین ادغام‌های تاریخ سینما و تلویزیون را شاهد باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دیزنی تغییراتی در نام استودیوهای فیلمسازی سابق شرکت فاکس قرن 21 داده است. دیزنی اخیرا نام دو برند فاکس قرن بیستم و فاکس سرچلایت را تغییر داده و با حذف نام فاکس از نام این دو استودیو، حال نام آن‌ها به ترتیب به 20th Century Studios (استودیوی قرن بیستم) و Searchlight Pictures (سرچلایت پیکچرز) تغییر کرده است. در حال حاضر لوگوی استودیوی سرچلایت پیکچرز نیز بروزرسانی شده و شاهد استفاده از آن در فیلم Downhill با بازی جولیا لوئی درایفوس و ویل فرل، بودیم. شما در ادامه می‌توانید لوگوی جدید سرچلایت پیکچرز را مشاهده کنید:

والت دیزنی

به گزارش زومیت، همچنین قابل انتظار است که از لوگوی جدید در فیلم The Call of the Wild (ندای وحش) که برای اکران در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (۲ اسفند ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است، نیز رسما رونمایی شود. پیش از این فاکس قرن بیستم در سال ۱۹۳۵ با ادغام Twentieth Century Pictures و Fox Film Corporation به‌وجود آمد و همچنین سرچلایت اخیرا ۲۵امین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است. این تغییر برند قرار است در بخش تلویزیون نیز صورت بگیرد که هنوز بحث و گفتگو برای انتخاب نام جدید 20th Century Fox Television و Fox 21 Television Studios ادامه دارد و تاکنون توافقی حاصل نشده است. با توجه به اینکه هنوز بخشی از شرکت فاکس در حال فعالیت است، این تغییر برند نمی‌تواند توسط دیزنی خیلی اتفاق عجیب و غیر منتظره‌ای باشد.

در سال ۲۰۱۹، مجموع فیلم‌های دیزنی و استودیوی قرن بیستم/سرچلایت، بیش از ۱۳.۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده بودند که سهم 20th Century Studios و Searchlight Pictures حدود دو میلیارد دلار بوده است. همچنین این تغییر نام برند قرار نیست تاثیری را روی عملکرد این دو استودیو بگذارد و آن‌ها قرار است مثل گذشته به فعالیت خود تحت نام جدید ادامه دهند.

 

والت دیزنی فاکس قرن بیستم فاکس سرچلایت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین