کد خبر: 45156 A

داریو آرجنتو در حالی فیلم "عینک سیاه" را می‌سازد که دخترش آزیا در آن ایفای نقش خواهد کرد.

ایران آرت: کارگردان ایتالیایی که با فیلم‌های هراس‌انگیزی مثل "سوسپیریا" و "اپرا" شناخته می‌شود، از سال ۲۰۱۲ و "دراکولا سه‌بعدی" فیلم بلندی نساخته است با "عینک سیاه" باز می گردد.

داریو آرجنتو قرارست با فیلم دیگری از ژانر بومی جالو برگردد (ژانری تریلر-وحشت با عناصر معمایی و کارآگاهی که اغلب جرم و جنایت، قتل با چاقو و…، هیجان و ترس برآمده از مسائل روان‌شناختی، موقعیت‌های توهم‌آمیز و در مواردی عوامل وحشت فراطبیعی را در بر می‌گیرد)؛ فیلمی که آرجنتو چند سالی است روی آن کار می‌کند و "عینک سیاه" / Black Glasses نام دارد.

​به گزارش هنروتجربه، موضوعی که شرایط این پروژه را به‌مراتب دشوارتر می‌کند این است که دختر آرجنتو، آزیا، قرارست در این فیلم بازی کند؛ بازیگری که در شماری از فیلم‌های پدرش مانند "تروما" و "شبح اپرا" بازی کرده است ولی در سال‌های اخیر به خاطر حضور در هر دو سوی جنبش "من هم" خبرسازی کرده است.

او ابتدا در جشنواره کن سخنرانی مقتدرانه‌ای علیه هاروی واینستین کرد و سپس "نیویورک تایمز" خبر از رفتارهای ناشایست خودش داد که از سوی او و وکیلش به اعاده حیثیت رسید و… به هر حال، آزیا آرجنتو پس از اولین تجربه کارگردانی‌اش در سال ۲۰۱۴ با عنوان "سوءتفاهم" / Misunderstood که مورد توجه منتقدان هم قرار گرفت، تا امروز در پروژه سینمایی دیگری مشارکت نکرده بود.

فیلم‌برداری "عینک سیاه" از اواخر سال میلادی جاری آغاز خواهد شد.

 

کارگردان آزیا آرجنتو سوسپیریا داریو آرجنتو دراکولا سه بعدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین