کد خبر: 45736 A

شب گذشته میر طاهر مظلومی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان مهران مدیری در برنامه "دورهمی" بود.

ایران آرت، مظلومی درباره شروع فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت: سه گزینه ریاضی فیزیک، تجربی و هنر داشتم و از بین این گزینه ها هنر را انتخاب کردم. زمانی که هنر را انتخاب کردم به تالار مولوی رفتم و به کارگردانی که داشت کار می‌کرد گفتم می‌خواهم کار کنم، که او گفت برو زمین را تی بکش و چایی درست کن البته نقش یک سرباز را هم بازی می‌کردم؛ شب پانزدهم مشکلی برای یکی از بازیگران پیش آمد و من جایگزین او شدم، اما همزمان کارهای خدماتی را هم انجام می دادم.

مشغول بازی در "نون. خ" هستم

این بازیگر درباره آخرین فعالیت خود گفت: این روز‌ها مشغول تصویربرداری سریال "نون. خ" به کارگردانی سعید آقاخانی هستیم. آقاخانی یکی از یاران شما است، به نظرم هر کسی که با شما کار کرده، آدم‌ موفقی است، آقاخانی خیلی کاربلد است و کار را جلو می‌برد.

مردم با ژانر کمدی لبخند می‌زنند

وی درباره علاقه به کار کمدی و جدی عنوان کرد: برای من فرقی ندارد، اما به کمدی بیشتر فکر می‌کنم چراکه حال مردم با کار کمدی خوب است و لبخند می‌زنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مدیری درباره سینمای مبتذل از او سوال کرد که مظلومی پاسخ داد: بچه‌های سینما زحمت می‌کشند، شاید قصه‌ها پایان بندی خوبی نداشته باشند و یا پرداخت خوبی نداشته باشد، اما من با سینمای مبتذل مخالف هستم.

هنرمندان احساسی هستند

مظلومی درباره رفتار سلبریتی ها در واکنش به وقایع مختلف گفت:در فضای مجازی خیلی با سواد نیستم به نظر من، مردم عامل محبوبیت هنرمند هستند و هنرمند دارای هر استعدادی که باشد، مردم باعث دیده شدن او می شوند. من تا حالا هنرمندِ دزد و اختلاس گر ندیده ام چراکه آن‌ها روحیه لطیف و احساسی دارند و نسبت به هر اتفاقی عکس العمل نشان می‌دهند. 

عاشقانه کارم را دوست دارم

مظلومی درباره شروع کار در رادیو توضیح داد: سال ۷۷ اولین بار در رادیو تست دادم و صداپیشگی را آغاز کردم و یک سال بعد در دوبله تست دادم و در آنجا مشغول به کار شدم، این روز‌ها هم در رادیو، کارگردانی می‌کنم و در حوزه دوبله هم به عنوان مدیر دوبلاژ هستم که به هم زنجیره وار متصل هستند و نمی‌توانم آنها را از هم جدا کنم؛ عاشقانه کارم را دوست دارم.البته پدرم همیشه دوست داشت که من فوتبالیست بشوم.

 

مهران مدیری دورهمی میرطاهر مظلومی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین