کد خبر: 45758 A

فیلم "سریع و خشمگین" که قسمت نهم آن با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام اکران شد با قسمت دهم به پایان می‌رسد.

ایران آرت: در حالی که هیجان "سریع و خشن ۹" رو به افزایش است، "وین دیزل" از حالا از برنامه‌های خود برای قسمت دهم چندگانه می‌گوید و وعده می‌دهد که "سریع ۱۰" ممکن است در قالب دو قسمت ساخته شود.

دیزل در مصاحبه با "توتال فیلم" می‌گوید برای قسمت دهم فیلم پیش از فیلمبرداری قسمت نهم برنامه‌ریزی کرده تا بهار سال ۲۰۲۱ آن را روی پرده ببرد. او می‌گوید: "دنیای فیلم چنان مستحکم و از نظر پتانسیل و قصه غنی است که، از یک سو، احتمال تولید اسپین‌آف‌ها بسیار زیاد است، و من فکر می‌کنم که این مسئله غیرقابل اجتناب باشد. یونیورسال استحقاقش را دارد آن‌ها بر روی این داستان سرمایه‌گذاری زیادی کردند، بنابراین بازگرداندن آن به استودیو کار درستی خواهد بود." دیزل در ادامه توضیح می‌دهد: "اما اگر "سریع ۱۰" به دو بخش تقسیم شود، برای هواداران نسل‌های آینده هم خوب خواهد بود."

به گزارش ۳۰نما، وقتی که در سال ۲۰۱۶ تولید قسمت هشتم فیلم به تأیید رسید، وعده داده شد که این فیلم اولین قسمت سه‌گانه‌ای است که پایان‌بخش ۱۰ فیلم است. اما اکنون به نظر می‌رسد که "سریع و خشن ۱۰" ممکن است تحت عناوین ۱۰ و ۱۰: بخش ۲ عرضه شود. یا شاید بهتر باشد که نام این قسمت‌ها را ۱۰+۱ یا ۱۰.۵ یا اساساً ۱۱ بگذارند.

این اولین بار نیست که قسمت پایانی یک مجموعه فیلم به منظور رسیدن به اهداف روایی در دو قسمت ساخته می‌شود. در صورتی که این اقدام صورت گیرد، "سریع و خشن ۱۰" همان مسیر "هری پاتر و یادگاران مرگ"، "گرگ‌ومیش"، "هانگر گیمز" و "انتقام‌جویان" را دنبال خواهد کرد که همگی قسمت پایانی خود را در قالب دو فیلم ساختند

 

دواین جانسون راک سریع و خشن سریع و خشن 9
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین