کد خبر: 46015 A

آریا عظیمی نژاد شب گذشته مهمان مهران مدیری بود.

ایران آرت،  آریا عظیمی نژاد آهنگساز و مربی عصرجدید شب گذشته مهمان برنامه "دورهمی" بود.

در بخش ابتدایی مدیری درباره خانواده و شروع فعالیت این هنرمند سوال کرد.

عظیمی نژاد گفت: پدربزرگ هایم هر دو موزیسین بودند و به اجبار موسیقی به من یاد دادند، پدربزرگ مادری با این که از بچه دل خوشی نداشت، اما به اجبار موسیقی یادم داد.

وی ادامه داد:اما امروز خیلی خوشحال هستم که این اتفاق برای من افتاد، ساز تخصصی من سه تار است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عظیمی نژاد بیان کرد:حدود ۱۲۰ کار در حوزه‌های مختلف انجام دادم، اما خیلی کم پیش آمده به صورت آلبوم آنها را روانه بازار کنم.دغدغه گنجینه موسیقی نواحی دارم.

مدیری درباره حضور در سریال پایتخت بیان کرد: پنج فصل از سریال پایتخت که پخش شده است با آن‌ها همکاری داشتم و همیشه دغدغه تبلیغ، ترویج گنجینه موسیقی نواحی ایران را دارم.

مدیری درباره خاطره جالب ازدواج این هنرمند سوال کرد و او گفت: ۱۱ سال است که ازدواج کردم و یک پسر ۶ ساله به نام اعلا دارم.

وی افزود: الان که اینجا نشسته ام‌می توانم بگویم، خانواده ام سرمایه‌های زندگیم هستند. وقتی یک نفر با تمام سختی ها، بودن‌ها و نبودن‌ها کنارت می‌ماند، بسیار ارزشمند است.

عظیمی نژاد توضیح داد: پدر خانم من رییس شعبه بانکی بودند که من در آنجا حساب داشتم وهمیشه با هم معاشرت می‌کردیم، بعد از مدت‌ها که رفت و آمد داشتیم من را به عروسی پسرش دعوت کرد و آنجا همسرم را دیدم!

مدیری درباره شغل همسر عظیمی نژاد سوال کرد او پاسخ داد: همسرم ورزشکار هستند و سال‌ها در تیم ملی بسکتبال کشور بازی می‌کرد، اما من از ورزش فراری هستم! کاملا ترکیب جذابی هستیم.

در بخش دیگری مدیری از عظیمی نژاد چند سوال کوتاه سوال کرد و جواب کوتاه گرفت.

آدم مشهوری هستی؟ خیر

آدم محبوبی هستی؟ بله

تا حالا از شهرت کسی حرص خوردی؟ خیر

تا حالا در داوری کسی را به ناحق حذف کردید؟ خیر

قطعه‌ای رادوست داشتی که تغییر بدی و به نام خودت کار کنی؟ خیر

تقلب کردید؟ بله

خسیسی؟ بله

دوست داشتی در وین مهد موسیقی به دنیا می‌آمدی؟ خیر

شرایط موسیقی نسبت به بقیه هنر‌ها خوب است؟

عظیمی نژاد درخصوص شرایط موسیقی کشور گفت: به نظرم از بقیه هنر‌های شرایط بهتری داریم، از سینما و تئاتر که بهتر هستیم.

وی افزود: از لحاظ فرهنگی نظم درستی نداریم، اما محدودیت‌هایی که برای موسیقی که وجود دارد، شرایط بهتری داریم.

وی درباره شرایط سینما توضیح داد: از ابتدا که وارد این حرفه شدم دوست داشتم موسیقی فیلم بسازم، اما فیلم‌های گذشته بسیار جذاب بود، اما این روز‌ها گیشه اولویت اول فیلمساز‌ها هستند.

مدیری پیرامون این موضوع که مردم این روز‌ها از سلبریتی‌ها خشمگین هستند و آن را ابراز می‌کنند از آریا عظیمی نژاد سوال کرد.

عظیمی نژاد گفت: من که سلبریتی نیستم.

مدیری گفت: چرا دیگر این روز‌ها سلبریتی هستی.

عظیمی نژاد عنوان کرد: کمتر حرف و نظرات شخصی خودم را اعلام می‌کنم، برخی از دوستان نظر‌های خود را بسیار زیاد بیان می‌کنند، اما عملکرد به حرف یکی نیست و این بسیار روی مخاطب تاثیر می‌گذارد.

مربی عصر جدید درباره علاقه به سکوت توضیح داد: مشکل شنوایی داشتم، بهترین کارهایم در آن دوران ساختم و همیشه به سکوت علاقه بیشتری دارم و به خاطر آن روز‌ها فهمیدم که تمام ارزش صدا وقتی است که سکوت باشد.

پایتخت مهران مدیری دورهمی آریا عظیم نژاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین