کد خبر: 46123 A

پیکر بی‌جان این مجری در حالی روز شنبه در آپارتمانی در شرق لندن پیدا شد که او قرار بود کمتر از ۲۰ روز دیگر به اتهام تعرض و آزار نامزد خود در دادگاه حاضر شود.

ایران آرت: کارولاین فلک، از مجریان پرکار و محبوب تلویزیون انگلستان در خانه خود در لندن به زندگی‌اش پایان داد و در ۴۰ سالگی از دنیا رفت.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایندیپندنت، پیکر بی‌جان فلک در حالی روز شنبه در آپارتمانی در شرق لندن پیدا شد که او قرار بود کمتر از ۲۰ روز دیگر به اتهام تعرض و آزار نامزد خود در دادگاه حاضر شود. لوییز برتن روز جمعه تلاش کرد با کارولاین تماس بگیرد اما قاضی دستور داده بود این دو پیش از نخستین جلسه دادگاه در چهارم مارس با یکدیگر حرف نزنند. به همین دلیل، تلاش‌های برتن برای آگاهی از وضعیت فلک به نتیجه نرسیده بود.

وکیل خانوادگی فلک خودکشی این مجری تلویزیونی را تایید کرده و خانواده او از مردم و رسانه‌ها خواسته‌اند به حریم شخصی‌شان در این روزهای سخت احترام بگذارند. با اینکه فلک سال گذشته از اجرای برنامه جزیره عشق کناره‌گیری کرده بود اما شبکه تلویزیونی ITV پخش فصل تازه را به تاخیر انداخته و چنل فور هم قصد ندارد یکی از برنامه‌های خود را با اجرای فلک تا آینده نزدیک روی آنتن بفرستد.

فلک که اجرای برخی از پربیننده‌ترین برنامه‌های سرگرمی انگلستان از جمله ایکس‌فکتر را در کارنامه داشت، دسامبر گذشته به اتهام حمله به برتن ۲۷ ساله و کتک زدن او دستگیر و تا زمان برگزاری دادگاه در اوایل ماه مارس با قرار آزاد شد. نامزد فلک چند روز پیش عکسی دو نفری از خودشان منتشر کرده و روز ولنتاین را تبریک گفته بود. برخی معتقد بودند برتن قصد دارد شکایت خود را از فلک پس بگیرد.

 

مجری زن مجری خانم مجری کارولاین فلک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین