کد خبر: 46777 A

ال و داکوتا فنینگ در فیلمی که داستانش در سال‌های وقوع جنگ جهانی دوم می‌گذرد، مانند زندگی واقعی نقش دو خواهر را بازی می‌کنند.

ایران آرت: سونی تاریخ اکران فیلم "بلبل" به کارگردانی "ملنی لورنت" را ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی ماه ۱۳۹۹) تعیین کرد. این فیلم از کتاب پرفروش "کریستن هانا" اقتباس خواهد شد. سونی با اکران "زنان کوچک" به کارگردانی "گرتا گرویگ" در کریسمس سال گذشته، دریافت که گروهی از مخاطبین زن به علاقه نشان دادند. آن فیلم ۲۰۳ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت و شش نامزدی اسکار را کسب کرد.

ال و داکوتا فنینگ در فیلمی که داستانش در سال‌های وقوع جنگ جهانی دوم می‌گذرد، مانند زندگی واقعی نقش دو خواهر را بازی می‌کنند که در مقابل نیروهای آلمانی متجاوز به فرانسه می‌ایستند. داستان فیلم از زنان عضو "مقاومت فرانسه" الهام گرفته شده که به خلبانان اسیر متفقین کمک کردند از مناطق تحت تصرف نازی‌ها فرار کنند.

به گزارش ۳۰نما، کتاب "بلبل" تاکنون به ۴۵ زبان ترجمه شده و ۳.۵ میلیون نسخه از آن در آمریکا به فروش رفته است. این کتاب ۱۱۴ هفته در میان فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز قرار داشت.

"شری شیرازی" از کمپانی "تری‌استار" به همراه "نیکل براون" بر روی این پروژه نظارت می‌کنند و "دینا استیونز" فیلمنامه‌ی آن را به نگارش درمی‌آورد. لورنت در این پروژه بار دیگر با "ال فنینگ" همکاری می‌کند. آن‌ها در سال ۲۰۱۸ فیلم "گالوستون" را با هم ساخته بودند.

روز کریسمس آینده با جعه مصادف شده و قرار است فیلم‌های "جنگ فردا" پارامونت و اسکای‌دنس، "آخرین دوئل" قرن بیستم، "اخبار جهان" یونیورسال، پروژه‌ی بدون عنوان برادران وارنر برای "تام و جری"، و "انیمیشن "کرودز ۲" دریم‌ورکس روی پرده بروند.

 

داکوتا فانینگ داکوتا جانسون گرتا گرویگ کریستین هانا الی فانینگ ملنی لورنت
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    اونا هنوز دارن در مورد جنگی که خودشون را انداختن فیلم میسازن،اونوقت تو ایران اگه فیلمی هم ساخته بشه واقیتهای جنگ و مظلومیت ایرانو کم رنگ میکنن یا زیر سوال میبرن.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین