کد خبر: 46829 A

فیلم سینمایی "کینه" با وجود شروعی طوفانی در گیشه افت کرد.

ایران آرت، نسخه تازه فیلم وحشتناک کینه به کارگردانی "نیکولاس پسکی" اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را سوم ماه ژانویه سال آینده میلادی آغاز کرده و با وجود شروعی طوفانی با شیوع کرونا افت شدیدی در گیشه داشته است.

فیلم کینه شرح نفرینی است که به وجود آمدن آن به دو صورت اتفاق می‌افتد، یا هنگامی که فردی با خشم شدید می‌میرد یا با غصهٔ فراوان. کسانی که با این قدرت ماوراالطبیعهٔ کُشنده مواجه می‌شوند می‌میرند و خود به شکل همین نفرین دوباره متولد می‌شوند، از یک قربانی به قربانی دیگر و این زنجیر وحشت بی‌انتها ادامه می‌یابد.

به گزارش میزان، نسخه اول فیلم کینه که به عنوان ترسناک‌ترین فیلم در زمان خود معرفی شد و کارگردانی آن بر عهده تاکاشی شیمیزو بوده و اولین بار در ۲۲ اکتبر ۲۰۰۴ در آمریکای شمالی پخش شد.

بتی گیلپین، اندرو رازبورگ، لین شای، جکی ویور، ویلیام سدلر، جان چو، فرانکلین فاسیون، نانسی سورال، تارا وست وود و بردلی ساتزرلی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی کینه به ایفای نقش پرداخته اند.

در حال حاضر تمامی مراحل پس از تولید نسخه جدید کینه به پایان رسیده و این فیلم به دنبال افتتاحیه شکوهمند است، در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک خانه که در آن روحی خبیث وجود دارد. هرکس که وارد این خانه می شود به طرزی فجیع کشته می شود.

فیلم سینمایی کینه در ابتدا همچون بسیاری از آثار ژانر وحشت از کشور ژاپن آغاز شد، نسخه اصلی این فیلم ژاپنی بوده و با استقبال چشمگیری روبرو شد، این استقبال هالیوودی‌ها را بر آن داشت تا نسخه های مختص به خود را تولید کنند.

 

 

کینه نیکولاس پسکی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین