کد خبر: 46893 A

در فصل سوم "وست‌ورلد" دلورس با بازی ایوان ریچل‌ وود به دنیای حقیقی قدم می‌گذارد و برای اولین بار آزار می‌شود.

ایران آرت: نزدیک به یک هفته تا آغاز پخش فصل سوم "وست‌ورلد" باقی مانده اما با انتشار تصاویر جدید از این فصل توسط HBO، انتظار کشیدن اندکی آسان‌تر شده است. شبکه‌ علاوه بر این تصاویر، عناوین اپیزودها، خلاصه‌ی داستان قسمت‌ها و فهرست نویسندگان و کارگردانان چهار اپیزود ابتدایی فصل سوم را هم منتشر کرده است.

تاکنون اطلاعات اندکی از فصل سوم منتشر شده بود بنابراین این جزئیات برای هواداران اهمیت زیادی خواهد داشت. تا پیش از این معلوم نبود که "آرون پل"‌ در سریال چه نقشی بازی می‌کند و تریلر آن تنها رهگذر دوست‌داران سریال برای آشنایی با این شخصیت و فضای جدید سریال بود که به گونه‌ای توسط "لیزا جوی" و "جاناتان نولان" ریبوت شد.

به گزارش ۳۰نما، فصل سوم از جایی آغاز می‌شود که فصل دوم به پایان رسیده بود، اما این بدان معناست که دلورس با بازی "ایوان ریچل‌ وود" به دنیای حقیقی قدم گذاشته، و برای اولین بار آزاد است. او به شخصیت "آرون پل" که یک کارگر است علاقه‌مند می‌شود اما بینندگان نمی‌دانند که بعد از آن چه پیش خواهد آمد. تریلرهای فصل سوم شخصیت جدیدی با بازی "ونسال کسل" را معرفی کرد و گوشه‌ای رابطه‌ی تیره‌ میان دلورس و میو با بازی "تندی نیوتن" را به تصویر کشید.

کارگردانان چهار اپیزود اول سریال شامل نولان، "ریچارد جی. لوئیس"، "آماندا مارسالیس" (Ozark) و "پل کامرون" فیلمبردار می‌شود که برای اولین بار روی صندلی کارگردانی یک سریال تلویزیونی می‌نشیند. کامرون فیلمبردار فصل اول "وست‌ورلد" بود و سابقه‌ی فیلمبرداری "وثیقه" (Collateral) به کارگردانی "مایکل مان" را دارد.

1

2

3

4

5

6

 

وست ورلد ایوان ریچل وود اچ بی او
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین