کد خبر: 46933 A

کریستین بیل در "ثور: عشق و آذرخش" که ناتالی پورتمن نیز در آن حضور دار نقش ضدقهرمان فیلم را بازی خواهد کرد.

ایران آرت: اوایل ژانویه گزارش شده بود که احتمال بازی "کریستین بیل" در فیلم "ثور: عشق و آذرخش" دیزنی و مارول وجود دارد اما تاکنون فاش نشده بود که او چگونه وارد "دنیای سینمایی مارول" می‌شود. "تسا تامپسون" یکی از بازیگران این فیلم به تازگی تأیید کرده است که بیل شخصیت ضدقهرمان فیلم "ثور ۴" خواهد بود.

تامپسون در مصاحبه با "اینترتینمنت تونایت" این جزئیات را افشا و تأیید کرده است که فیلمنامه‌ی این دنباله‌ی هیجان‌انگیز را خوانده است. "تایکا وایتیتی" که ماه گذشته اسکار بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی را با "جوجو خرگوش" دریافت کرد، برای نویسندگی و کارگردانی این فیلم بازمی‌گردد و "جین فاستر" با بازی "ناتالی پورتمن" را هم به چندگانه می‌آورد و همانگونه که تابستان گذشته در نمایشگاه کامیک‌-کان اعلام شد او را به عنوان نسخه‌ی زن ثور معرفی می‌کند. پورتمن در فیلم "ثور: رگنراک" (Thor: Ragnarok) وایتیتی ظاهر نشد.

به گزارش 30نما، اینکه بیل نقش چه شخصیت شروری را بازی می‌کند در حال حاضر نامشخص است. استودیوی مارول تغییرات زیادی روی شخصیت‌های کتاب‌های مصور اعمال می‌کند، بنابراین در صورتی که بیل در قالب شخصیتی مثل "بتا ری بیل" ظاهر شود، نباید انتظار داشت که او دقیقاً شبیه به آنچه در کتاب‌های مصور توصیف شده باشد.

این اولین بار نیست که بیل نقش یک شخصیت منفی را ایفا می‌کند اما او چنین نقش‌هایی را به ندرت انتخاب می‌کند. بیل در فیلم "روانی آمریکایی" در سال ۲۰۰۰ نقش شخصیت "پاتریک بیتمن" را بازی کرد و در "پرستیژ"، "لحظات سخت" و البته "معاون" نقش‌هایی مشابه را برعهده گرفت. او بیشتر به بازی در نقش شخصیت‌های خاکستری علاقه‌مند است، بنابراین دیدن او در نقش یک شخصیت شرور که توسط وایتیتی نوشته و کارگردانی می‌شود خالی از لطف نخواهد بود.

فیلمبرداری "ثور: عشق و آذرخش" اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود اما پیش از آن بیل باید در فیلم بدون عنوان "دیوید او. راسل" کارگردان "کلاه‌برداری آمریکایی" و "مبارز" جلوی دوربین برود. فیلمبردرای این پروژه از بهار آینده کلید می‌خورد.

دیزنی "ثور: عشق و آذرخش" را ۵ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۴ آبان ماه ۱۳۹۹) اکران می‌کند.

 

ناتالی پورتمن ثور کریستین بیل ثور: عشق و آذرخش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین