کد خبر: 46974 A

کیهان نوشته است: جای سؤال است که چرا پرستویی در فضای مجازی پاسخ نداده بلکه به صفحه مجری این شبکه رفته و به وی ابراز ارادت کرده و گفته که «برنامه‌هاتونم هر وقت منزل باشم می‌بینم»!

ایران آرت: کیهان در صفحه سوم خود در مطلبی با روتیتر و تیتر بسیار تند خواستار شد: تک‌تک سلبریتی‌های مرتبط با مجری معاند خارج‌نشین توسط مراجع ذی‌صلاح اظهار شوند و بابت نوع ارتباط و اطلاعات رد و بدل شده و همکاری‌های احتمالی  پاسخ گویند

کیهان با رو تیتر:" افشای خیانت برخی از سینماگران در ارتباط با مجری شبکه ضد ایرانی" برای این مطلب تیتر زد:" فضای هنری کشور هم به ویروس زدایی نیاز دارد."

کیهان نوشته است: در شرایطی که مردم ایران در این روزها با ویروس منحوس کرونا در حال مبارزه هستند اما نباید از ویروسی شدن فضای فرهنگی و هنری کشورمان نیز غافل شد.

چند روز قبل با هک شدن صفحه شخصی یکی از مجریان شبکه ضدایرانی «من و تو» در فضای مجازی، ارتباط و گفت‌وگوی برخی از چهره‌های مشهور هنری با وی فاش شد. 

بر اساس تصاویر و مستندات منتشر شده، این افراد با سالومه سیدنیا، مجری فراری شبکه بهایی صهیونیستی «من و تو» در ارتباط بودند و در اظهارات خودشان، نسبت به این مجری و شبکه منحوسی که وی با آن کار می‌کرده ابراز ارادت کرده و نسبت به نظام و انقلاب بدگویی کرده‌اند.

نکته قابل توجه این است که بسیاری از این سینماگران، از چهره‌های ثابت سریال‌ها و برنامه‌های صداوسیما و یا محصولات فرهنگی ارگان‌های حاکمیتی هستند. هک شدن صفحه مجازی این مجری نشان داد که این افراد باور عمیقی نداشته و صرفا برای رسیدن به شهرت و ثروت با نهادهای حکومتی همکاری می‌کنند و «چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر را می‌کنند.»   

پرویز پرستویی، تهمینه میلانی، برزو ارجمند، شهره سلطانی، علی اوجی، علی انصاریان، ارژنگ امیرفضلی، محراب قاسم‌خانی، رضا صادقی، شهره لرستانی، مهناز افشار، مهدی ژوله و... از جمله بازیگران و چهره‌هایی هستند که گفت‌وگوهایی را با مجری شبکه ضدایرانی «من و تو» داشته‌اند.

هر چند که بسیاری از آنها افراد معلوم‌الحالی هستند و مردم هم مدت‌هاست با چهره واقعی آنها آشنا شده‌اند، اما انتشار این پیام‌ها، نشان داد که فضای هنری کشور ما به یک ویروس‌زدایی اساسی نیازمند است.

گفتنی است برخی از این افراد در مصاحبه‌هایی منکر ارتباط مجازی خود با شبکه‌ای ضدایرانی شده‌اند. پرویز پرستویی، ماجرا را تأیید کرده است اما توضیحاتی را هم نوشته است. وی در این متن نوشته که «...خانم سالومه سیدنیا در برنامه‌اش به من انتقاد کرد که چرا دفاع از سردار سلیمانی کرده‌ام، برای همین از طریق دایرکت به ایشان پیام دادم و محترمانه گفتم پستی که گذاشتم به توصیه کسی نبوده و... متأسفانه تمام چت‌ها کامل منتشر نشده.» اما عجیب اینجاست که بازیگری با کسوت و سابقه پرستویی، چرا شخصیت خودش را تا این حد پایین آورده و احساس کرده که باید به مجری زیر صفر یک شبکه پست و زرد، توضیح بدهد! و باز هم شگفت‌انگیز است که پرویز پرستویی با این همه تجربه متوجه نشده آنچه مجری یک شبکه ضدایرانی می‌گوید، با اختیار و انتخاب خودش نیست و او فقط آنچه مدیران این شبکه می‌خواهند را می‌گوید! باز هم جای سؤال است که چرا پرستویی نه تنها به اراجیف این شبکه علیه سردار قاسم سلیمانی در همان فضای مجازی و به‌طور عمومی پاسخ نداده بلکه به صفحه مجری این شبکه رفته و به وی ابراز ارادت کرده و گفته که «برنامه‌هاتونم هر وقت منزل باشم می‌بینم»!

باید گفت؛ قطعا علاوه‌بر سلبریتی‌های یادشده، برخی دیگر نیز با عوامل شبکه‌های معاند در تماس هستند. این ارتباط- آنچنان‌که از چت‌های افشا شده بر آمده است- محدود به بدگویی علیه نظام نیست و برخی از سلبریتی‌ها در پست‌های خود از عکس‌های ارسالی عوامل شبکه معاند من و تو استفاده می‌کردند. نام این عمل قطعا خیانت است. در واقع عوامل شبکه‌های معاند از جمله شبکه من و تو، با یارگیری از میان سلبریتی‌ها در پی نفوذ و پیش بردن جنگ نرم علیه کشور و نظام دینی بوده و هستند.

در این میان متأسفانه برخی از نهادها دچار غفلت‌اند. به‌طور مثال توقع این بود که وقتی چت مجری همجنسگرا و بهایی من و تو با دو بازیگر لو رفت، نام این دو بازیگر برای رسانه ملی  در فهرست افراد فاقد صلاحیت همکاری قرار می‌گرفت؛ نه اینکه درست یک هفته بعد، یکی از این دو بازیگر به‌عنوان مجری شبکه نسیم مطرح شود و همان بازیگر با وقاحت از همکاری خود با رسانه ملی خبر دهد!

عاقلانه این است که تک‌تک سلبریتی‌های مرتبط با مجری معاند خارج‌نشین توسط مراجع ذی‌صلاح اظهار شوند و بابت نوع ارتباط و اطلاعات رد و بدل شده و همکاری‌های احتمالی  پاسخ گویند! یا حداقل اینکه رسانه ملی در همکاری خود با افراد نامبرده شده، تجدیدنظر کند.

سالومه سیدنیا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین