کد خبر: 47040 A

رامبد جوان، پیمان قاسم‌خانی، سروش صحت و حامد محمدی فیلم سینمایی "چپ، راست" را می سازند.

ایران آرت: رامبد جوان، پیمان قاسم‌خانی، سروش صحت و حامد محمدی چهار کارگردانی که سابقه ای در ساخت آثار کمدی دارند در فیلم سینمایی "چپ، راست" کنار یکدیگر قرار گرفتند.

فیلم سینمایی "چپ، راست" که پیش تولید و تولید آن در دی و بهمن امسال در سکوت کامل خبری پیش رفت، از جمله پروژه های سینمایی بود که در اولین ساعات اعلام شیوع ویروس کرونا ازسمت ستاد ملی مقابله با کرونا، جهت حفظ سلامت و ایمنی هنرمندان و عوامل پروژه که از سرمایه های اجتماعی کشور هستند، تصمیم به توقف فیلمبرداری آن گرفته شد.

این در حالی است که کمتر از یک هفته تا پایان فیلمبرداری فیلم "چپ، راست" باقیمانده بود. بدیهی است پس از بازگشت به شرایط عادی فیلمبرداری این فیلم سینمایی مجدد از سر گرفته خواهد شد.

"زمین گرم" سریال جدید سعید نعمت‌الله

تصویربرداری سریال "زمین گرم" به کارگردانی سعید نعمت‌اله و به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

3404134

سعید نعمت‌اله پیش از این در آثاری چون "رستگاران"، "جراحت"، "شیدایی"، "مادرانه"، "عقیق"، "برادرجان" و...، به عنوان نویسنده با محمدرضا شفیعی همکاری داشته و "زمین گرم" اولین ساخته او در مقام کارگردانی است.

به تازگی از لوگوی آن که طراحی آن برعهده حسام حاجی پور است، رونمایی شد و به زودی عوامل و بازیگران سریال "زمین گرم" نیز اعلام خواهند شد.

این سریال ۳۰ قسمتی که برای پخش از شبکه سوم سیما آماده می شود؛ با لحنی متفاوت از "جراحت" و "برادرجان" ادامه ای از سه گانه سعید نعمت‌اله در همان فضای برادرانه و خانواده است.

 

سروش صحت رامبد جوان پیمان قاسم خانی حامد محمدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین