کد خبر: 47084 A

بازیگر سریال "کارآگاه حقیقی" برای ایفای نقشی که قرار بود جیسون استاتهام بازی کند، به فیلم "مردی از تورنتو" پیوست.

ایران آرت، وودی هارلسون برای جایگزینی جیسون استاتهام در فیلم سینمایی "مردی از تورنتو" انتخاب شده است و به این ترتیب همبازی کوین هارت در این پروژه اکشن و کمدی خواهد بود.

استاتهام قرار بود نقش مقابل هارت را بازی کند، اما هفته گذشته به دلیل اختلاف در زمینه ساخت فیلم از پروژه کنار و سونی هم خیلی زود به دنبال بازیگر جدید رفت. همکاری این کمپانی با هارلسون طبیعی است؛ چرا که او روابط طولانی مدتی با سونی داشته است.

او نه تنها در فیلم سینمایی "سرزمین زامبی" که دنباله آن اکتبر سال گذشته با عنوان "ضربه نهایی" منتشر شد، بازی کرده؛ بلکه اخیراً نقش آفرینی او در فیلم سینمایی "ونوم ۲" به عنوان یک تبهکار در مقابل تام هاردی به پایان رسیده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پاتریک هیوز که در سال ۲۰۱۷ کارگردانی فیلم اکشن-کمدی "محافظ هیتمن" با نقش آفرینی رایان رینولدز و ساموئل جکسون را بر عهده داشت، ساخت فیلم "مردی از تورنتو" را نیز بر عهده دارد. رابی فاکس فیلمنامه آن را از داستانی به قلم فاکس و جیسون بلومنتال نوشته است. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۰ نوامبر اکران شود.

هارلسون در سال ۲۰۱۹ نه تنها با نقش آفرینی در فیلم "سرزمین زامبی ۲" بلکه در فیلم "میدوی" و همچنین "مردان بزرگراه" از کمپانی نتفلیکس نقش آفرینی کرد و سال شلوغی را پشت سر گذاشت. او امسال نیز چند فیلم دارد که دنباله "ونوم" فیلم سینمایی "کیت" و فیلم "مثلث اندوه" به کارگردانی روبن اوستلوند از جمله آن‌ها خواهد بود.

 

جیسون استاتهام وودی هارلسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین