کد خبر: 47151 A

نخستین تصویر از میسی ویلیامز، بازیگر مطرح سریال "بازی تاج و تخت" در فیلم سینمایی "جهش یافتگان جدید"، تازه‌ترین نسخه سینمایی فیلم مطرح مردان ایکس منتشر شد.

ایران آرت، "جهش یافتگان جدید"، فیلمی در سبک ابرقهرمانی و ترسناک به کارگردانی جاش بون است که بر اساس یک گروه ابرقهرمان نوجوان به همین نام از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است.

فیلم‌نامه این فیلم توسط بون و کنات لی به رشته تحریر درآمده است و سیزدهمین قسمت در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس به‌شمار می‌رود. "جهش‌یافتگان جدید" در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ از سوی فاکس قرن بیستم منتشر خواهد شد.

به گزارش میزان، این فیلم داستان شخصیت جهش یافته‌ای را دنبال می‌کند که به‌تازگی زیر نظر اساتید ایکس از مدرسه اکساویر فارغ‌التحصیل شده است. 

آنیا تیلور جوی در نقش ایلیانا راسپوتین، میسی ویلیامز در نقش رِین سینکلر (جهش‌یافته‌ای اسکاتلندی با توانایی دگرپیکری به گرگ)، چارلی هیتون در نقش سم گاتری، هنری زاگا در نقش روبرتو داکوستا (جهش‌یافته‌ای برزیلی با قدرت جذب انرژی خورشیدی)، بلو هانت در نقش دانیل مونستار (یک جهش‌یافته سرخپوست بومی آمریکا با توانایی ایجاد وهم) در این فیلم حضور دارند. 

 

بازی تاج و تخت میسی ویلیامز مردان ایکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین