کد خبر: 47172 A

بازیگر سریال‌های تلویزیونی گفت: پیشنهادات برای بازی داده می‌شود، اما می‌گویند پول نمی‌دهیم!

ایران آرت: هما خاکپاش بازیگر تلویزیون و سینما درباره دلیل کم کاری خود در عرصه بازیگری گفت: پیشنهادات برای بازی داده می‌شود، اما می‌گویند پول نمی‌دهیم، وقتی فیلم تولید و اکران شد و فروش کرد پول شما پرداخت می‌شود. می‌گویند پیش قسط، سرویس دهی و غذا نداریم.

وی در همین راستا افزود: وضعیت سینما بسیار به هم ریخته است. اگر پای تلویزیون بنشینیم و در این نوع آثار سینمایی کار نکنیم بهتر است. وقت بگذاریم، کار کنیم پیش قسط ندهند، سرویس ندارند، غذا یک وعده دهند، تازه زمانی که فیلم در اکران فروش کرد پول ما پرداخت نشود. درچنین شرایطی بنده کار نمی‌کنم.

این بازیگر در گفتگو با خبرگزاری میزان درباره وضعیت تئاتر نیز اظهار کرد: در تئاتر سه ماه تمرین می‌کنید آن وقت به بازبینی که می‌رسد تایید نمی‌شود و زحمات گروه از بین می‌رود. پیشنهادات زیادی به من در تئاتر می‌شود، اما به دردسرش نمی‌ارزد. بیکاری بسیار سخت است آن هم ما که همیشه روی آنتن و بر پرده اکران بودیم، اما در حال حاضر ۴ سال است کار سینمایی ندارم در حالی که در گذشته بنده سالی ۲ فیلم سینمایی روی پرده اکران داشتم.

بازیگر "این خانه دور است" با اشاره به برخی افرادی که برای بازی به جای گریم زیبا شدن را مدنظر دارند بیان کرد: این موضوع برای تازه کارها صدق می‌کند. هنرمندانی مثل من یا گوهر خیراندیش که سال‌های طولانی در این عرصه زمان گذاشته ایم می‌دانیم که اگر نقش یک زن معتاد یا فقیر را قرار است بازی کنیم باید گریم شویم و به دنبال زیبایی نباشیم. بازیگری که پیشکسوت است هیچ وقت به دنبال این مسائل نیست.

خاکپاش خاطرنشان کرد: من را در "شاخه طوبی" با گریم به پیرزنی ۷۰ ساله تبدیل کردند و صدایم درنیامد، باید مثل یک پیرزن راه می‌رفتم، چون نقش و شخصیتم این گونه بود. متاسفانه تازه واردها به دنبال زیبایی هستند و فکر می‌کنند از این طریق چهره و معروف می‌شوند.

 

گوهر خیراندیش بازیگر زن خانم بازیگر هما خاکپاش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین