کد خبر: 47275 A

کارگردان "محافظین کهکشان" و ریبوت "جوخه‌ی انتحار" فهرست فیلم‌های پیشنهادی خود برای روزهای قرنطینه را منتشر کرد.

ایران آرت: نگرانی از شیوع کرونا موجب شده مردم در سراسر دنیا خودشان را در خانه قرنطینه کنند. از این گذشته، شهرهای بازی دیزنی بسته شده‌اند و تولید فیلم‌ها و سریال‌هایی چون "فالکن و سرباز زمستان"  و "چیزهای عجیب" و "بتمن" به زمان دیگری موکول شده. اکران بلاک‌باسترهای سینمایی "یک جای آرام ۲"، "سریع و خشن ۹" (F9)، "وقتی برای مردن نیست" و "مولان" نیز لغو شده‌اند و برخی سرنوشت مشخصی ندارند.

از این رو، سینماروها در آمریکا دست کم تا دو ماه آینده عنوان قابل توجهی روی پرده نخواهند دید و شاید چاره‌ای نداشته باشند که به سراغ دیدن کلاسیک یا کمتر دیده شده بروند. در این صورت، هیچ جای نگرانی وجود ندارد، چرا که "جیمز گان"‌ کارگردان "محافظین کهکشان" و ریبوت "جوخه‌ی انتحار" در شبکه‌های اجتماعی فهرست پیشنهادی خودش را ارائه کرده است.

گان در توئیتر از فیلم‌‌های "باب و کارول و تد و آلیس" محصول ۱۹۶۹، "زن شرور" محصول ۲۰۱۷، "زهر دلپذیر" محصول ۱۹۶۸، "آوارگان" محصول ۱۹۷۹، "مادر" محصول ۲۰۰۹، "تک برداشت مردگان" محصول ۲۰۱۷، "ستوان بد: بندر نیواورلئان" محصول ۲۰۰۹، "دریای زرد" محصول ۲۰۱۰، "درود بر قهرمان فاتح" محصول ۱۹۴۴، و "سرت را بدزد، احمق" محصول ۱۹۷۱ نام می‌برد.

به گزارش ۳۰نما، گان جمعه شب نوشت: "۱۰ فیلم برتری که ممکن است ندیده باشید برای تماشای آنلاین در روزهای قرنطیه. بسیار مهم است که برای سلامت خود تا حد ممکن از فعالیت‌های اجتماعی دوری کنید. به امید این کار و کمک به شما، این فهرست را تهیه‌ کرده‌ام."

گان خوش‌شانس بود که پیش از شیوع کرونا موفق به پایان فیلمبرداری ریبوت "جوخه‌ی انتحار" شد. علی‌رغم نام فیلم، "پیتر سفران" تهیه‌کننده تأکید کرده است که این فیلم دنباله‌ی مستقیمی برای فیلم "دیوید آیر" نیست: "فیلم "جوخه‌ی انتحار ۲" نیست. یک دنباله نیست."

 

جیمز گان جوخه انتحار محافظین کهکشان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین