کد خبر: 47378 A

علی ضیا با انتشار ویدئویی بابت برنامه چند شب پیش فرمول یک که موجب تشویش احتمالی اذهان مردم شده بود عذرخواهی کرد.

حجم ویدئو: 11.72M | زمان ویدئو: 00:02:05

ایران آرت، چند شب پیش پیش بود که امیرحسین رستمی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با حضور در برنامه فرمول یک سوالاتی را درباره شیوع ویروس کرونا در کشور مطرح کرد. او در برنامه فرمول یک که با مجری گری علی ضیا از شبکه یک سیما پخش می شود همچنین در مورد فیلتر تلگرام، قرنطینه نشدن شهر قم و لغو نشدن پرواز‌های چین به ایران پرسش هایی را مطرح کرد که به تشویش اذهان عمومی دامن زد.

پس از این برنامه علی ضیا در برنامه ای دیگر از دکتر ملک زاده دعوت به عمل آورد تا به پرسش های مطرح شده امیر حسین رستمی پاسخ دهد. وزیر بهداشت نیز به امیرحسین رستمی نامه نوشت و به سوالاتش پاسخ داد. پس از این اتفاقات امیرحسین رستمی که ظاهرا به جواب سوالات خود رسیده بود با انتشار یک ویدئو از همه مردم ایران بویژه کادر پزشکی که در خطر مقدم مبارزه با کرونا هستند عذرخواهی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی ضیا نیز با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از ایجاد فضای تشویش احتمالی در ذهن مردم عذرخواهی کرد و اعلام کرد در این ایام که همه مردم نیاز به امید و نشاط دارند برنامه فرمول یک برنامه هایی متناسب با این فضا را تقدیم بینندگان تلویزیونی خواهد کرد. در ادامه می توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

علی ضیاء فرمول یک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین