کد خبر: 47483 A

تازه‌ترین ساخته سینمایی محمد رسول‌اف در حالی در برخی سایت‌ها منتشر شد که عوامل فیلم درخواست کردند مخاطبان این نسخه غیر قانونی را دانلود نکنند.

ایران آرت: فیلم سینمایی "شیطان وجود ندارد" به کارگردانی محمد رسول‌اف که ماه گذشته برنده خرس طلایی جشنواره فیلم برلین شد، در فضای مجازی لو رفته و در حال انتشار قرار گرفته است.

​به گزارش ایران‌آرت، در بیانیه‌ای که محمد رسول‌اف و کاوه فرنام و فرزاد پاک، تهیه‌کنندگان "شیطان وجود ندارد" منتشر کرده‌اند، آمده است: از علاقه‌مندان و تماشاگران سینما می‌خواهیم برای رعایت حقوق پدیدآورندگان اثر، با حذف نسخه‌های موجود و یا ویدئوهای بریده شده از آن در هر شکل و نوع و نیز معرفی کانال‌ها و وبسایت‌های بازنشر کننده این فیلم، از تهیه‌کنندگان این اثر حمایت کنند.

فیلم ۱۵۰ دقیقه‌ای "شیطان وجود ندارد" چهار داستان درباره قدرت اخلاقی و چهار شخصیت را روایت می‌کند که در معرض یک انتخاب غیرقابل‌تصور، اما ساده قرار می‌گیرند، انتخابی که به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بر یکدیگر، روابط و کلیت زندگی آن‌ها اثر می‌گذارد.

شقایق شوریان، کاوه آهنگر، مهتاب ثروتی، محمد ولی‌زادگان، محمد صدیقی‌مهر، ژیلا شاهی، باران رسول‌اف، علیرضا زارع‌پرست، سالار خمسه، دریا مقبلی و محمد صدیقی‌مهر در "شیطان وجود ندارد" بازی می‌کنند که تولید مشترک آلمان، جمهوری چک و ایران است.

تیزر فیلم سینمایی "شیطان وجود ندارد" را می‌توانید از اینجا ببینید. 

Untitled

محمد رسول اف شیطان وجود ندارد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین