کد خبر: 47484 A

ستاره "بازی تاج و تخت" از صحبت‌های ایوانجلین لیلی درباره کرونا انتقاد کرد و درباره مرگبار بودن این بیماری هشدار داد.

ایران آرت: هفته‌ی گذشته "ایوانجلین لیلی" ستاره‌ی فیلم "مرد مورچه‌ای و زنبورک"  در صفحه‌ی اینستاگرامش تأکید کرد که حاضر نیست خودش را قرنطینه کند تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری شود. او گفت: "بعضی مردم زندگی‌شان را به آزادی ترجیح می‌دهند و بعضی دیگر آزادی را به زندگی." اما "سوفی ترنر" ستاره‌ی سریال "بازی تاج‌وتخت" در ویدیوی زنده‌ای در اینستاگرام از اظهارات لیلی انتقاد کرد.

در این ویدیو ترنر می‌گوید مردم باید در خانه بمانند و یادآور می‌شود که در اولویت قرار دادن "آزادی" در مقابل سلامت، احتمال آلوده شدن دیگران را بالا می‌برند، کاری که "اصلاً‌ درست نیست." ترنر می‌گوید: "در خانه بمانید، احمق نباشید، حتی اگر آزادی خودتان را به – نمی‌دانم چه – سلامت خود ترجیح می‌دهید. من هیچ اهمیتی به آزادی لعنتی شما نمی‌دهم. احتمال دارد با این کار دیگران را آلوده کنید، دیگر افراد آسیب‌پذیری که پیرامون شما زندگی می‌کنند. بنابراین در خانه بمانید دوستان. این کار درست و هوشمندانه نیست. این هم از پیام امروز."

به گزارش ۳۰نما، لیلی هفته‌ی گذشته در پیام اینستاگرامی خود ادعا کرد که ویروس کرونا یک آنفلوانزای تنفسی و یک فریب انتخاباتی است: "وضعیت کنونی ما بیش از حد به حکومت نظامی شبیه شده و همه‌ی آن به پای یک آنفلوانزای تنفسی نوشته شده. مرعوب‌کننده است… بیایید هوشیار باشیم. و مهربان. دقیق و رئوف – و چشم از رهبران‌مان برنداریم، و اطمینان حاصل کنیم که آن‌ها از این وضیعت برای ربودن آزادی و کسب قدرت بیشتر استفاده نمی‌کنند."

پیش از لیلی هم "ونسا هاجنز" در اینستاگرام ویدیوی عجیبی منتشر کرد و گفت محدودیت‌های به وجود آمده در آمریکا "مزخرف" و مرگ همه اجتناب‌ناپذیر است. هاجنز با ارسال ویدیوی دیگری مجبور به عذرخواهی شد. این درحالی است که "تام هالند" برخلاف هاجنز و لیلی با بروز نشانه‌های کروناویروس در او اعلام کرد که خودش را قرنطینه خواهد کرد.

موارد ابتلا به کرونا در آمریکا به بیش از ۳۲ هزار و مرگ بر اثر این ویروس به بیش از ۴۰۰ رسیده است.

 

بازی تاج و تخت سوفی ترنر ویروس کرونا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین