کد خبر: 47577 A

برای دومین بار در هفته اخیر، عوامل سریال پایتخت به سانسور بخش‌هایی ازاین سریال اعتراض کردند.

ایران آرت: عوامل سریال "پایتخت"، جمعه‌شب و پس از پخش قسمت هشتم این سریال، بار دیگر به شدت به سانسور بخش‌هایی از این قسمت که قبلا تلویزیون مجوز پخش آن را صادر کرده بود، اعتراض کردند.

تنابنده از این نوشت که میان پایتختی که آنها در ذهن داشتن و پایتختی که مردم می‌بینند، تفاوت بسیاری است و احمد مهرانفر هم با نوشتن این‌ جمله که "نگران نباشید حال ارسطو خوب میشه اگر سانسور بذاره"، تصویر صفحه‌ای از فیلمنامه که دیالوگ‌های حذف شده را شامل می‌شد، منتشر کرد.

دیالوگ‌هایی با چاشنی انتقاد از مجلس و نمایندگان آن:


vnd05bBR0QG3


​گفتنی است عوامل سریال "پایتخت" پیشتر به سانسور بخش‌هایی از قسمت پنجم این سریال هم انتقاد کرده بودند. سه روز پیش احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو تصویری از قسمت پنجم سریال منتشر کرد و نوشت: امان از سانسور، با این وجود ما باز هم در خانه می‌مانیم.

 

IMG_20200325_002224_329

بهرام افشاری، بازیگر نقش بهتاش نیز به سانسور سریال تاکید کرد و با استفاده از دیالوگ بهتاش، نوشت: لطفا خواهشا انقدر سانسور نکنید. من دیگه ررردددد دادم

 

IMG_20200325_002221_843

 

فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت در ۱۵ قسمت ساخته شده است. در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، مهران احمدی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل بازی می‌کنند.

محسن تنابنده احمد مهرانفر سریال پایتخت پایتخت 6
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین