کد خبر: 47628 A

این برنامه‌ها شامل گفتگو با ستاره‌های بزرگ سینمای جهان و چهره‌های مشهور هالیوود در اینستاگرام و نمایش اینترنتی فیلم‌های آنهاست.

ایران آرت: به دنبال شیوع ویروس کرونا، جشنواره فیلم تورنتو در کانادا برای هنردوستانی که در قرنطینه خانگی هستند برنامه های ویژه ای را ترتیب داده است.

این برنامه‌ها شامل گفتگو با ستاره‌های بزرگ سینمای جهان و چهره های مشهور هالیوود در اینستاگرام، و نمایش فیلم‌های آنها از طریق شبکه پخش اینترنتی "کریو" (Crave) است.

این برنامه‌ها به صورت یک مجموعه خواهد بود و اجرای سه قسمت نخست را کامرون بیلی، از مدیران هنری جشنواره فیلم تورنتو، برعهده دارد.او در نخستین برنامه در اینستاگرم، با مندی پتینکین ستاره سریال تلویزیونی "میهن" ( Homeland) گفتگو می کند و پس از آن، فیلم "عروس شاهزاده" به کارگردانی راب راینر و‌ با بازی این هنرمند در شبکه اینترنتی کریو پخش می‌شود.

شبکه‌های پخش اینترنتی کریو، نتفلیکس، و آمازون در سال‌های اخیر رقابت سختی برای جذب مشتریان کانادایی داشتند.

شبکه پخش اینترنتی کریو و گروه رسانه‌ای "بل" از اسپانسرهای اصلی جشنواره فیلم‌ تورنتو هستند و مدیران فستیوال برای برگزاری این برنامه های ویژه ترجیح دادند با این دو مجموعه همکاری کنند.

جشنواره فیلم تورنتو در ماه سپتامبر، از بزرگ‌ترین رویدادهای سینمایی آمریکای شمالی است که احتمال دارد امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت اینترنتی برگزار شود.

 

هالیوود جشنواره فیلم تورنتو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین