کد خبر: 47687 A

این روزها به دلیل گسترش ویروس کرونا در آمریکا، امکان هر گونه فیلمبرداری ناممکن است، اما نیکول کیدمن برای نقش جدیدش قرارداد بسته تا بعد از کرونا جلوی دوربین برود.

ایران آرت: نیکل کیدمن برای بازی در اقتباس تلویزیونی آمازون از رمان جدید "چیزهای زیبا" (Pretty Things) نوشته‌ی "جنل براون" بازی می‌کند. این شبکه در رقابتی شانه به شانه با رقبا امتیاز تولید سریال از این رمان منتشر نشده را خریداری کرده است.

کیدمن که پیش‌تر با آمازون قرارداد بسته و یکی از تهیه‌کنندگان سریال خواهد بود، قرار است به زودی در سریال دیگری به نام "درماندگی" (Undoing) برای شبکه‌ی HBO در مقابل "هیو گرنت" ظاهر شود. پخش این سریال به اواخر سال جاری میلادی موکول شده است. "نه غریبه‌ی کامل" (Nine Perfect Strangers) دیگر پروژه‌ی کیدمن برای شبکه‌ی هولو است که از رمان "لیان موریارتی" اقتباس می‌شود.

​به گزارش 30نما، رمان "چیزهای زیبا" از ۲۱ آوریل به بازار کتاب عرضه می‌شود و داستانی در مورد دو زن زیرک اما زخم‌خورده روایت می‌کند که سعی دارند از یک فریب بزرگ خلاص شوند. وقتی یک کلاه‌بردار با یک "اینفلوئنسر" ثروتمند رابطه‌ی دوستانه برقرار می‌کند، فریب نهایی‌اش با یک بازی خیانت‌کارانه از پیش برنامه‌ریزی شده پیوند می‌خورد. نقش کیدمن در سریال هنوز مشخص نشده است. 

براون قرار است فیلمنامه‌ی سریال را به نگارش درآورده و تهیه‌کننده‌ی سریال هم باشد. "رید مورانو" کارگردان "سرگذشت ندیمه" نیز برای کارگردانی و تهیه‌کنندگی به سریال ملحق شده است.

دیگر رمان‌های براون شامل "ببین که محو می‌شوم"، "تمامی چیزی که می‌خواستیم همه‌چیز بود" و "اینجا زندگی می‌کنیم" می‌شود.

 

نیکول کیدمن شبکه آمازون چیزهای زیبا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین