کد خبر: 47813 A

سلما هایک از این‌که بالاخره توانسته نقش یک ابرقهرمان را بازی کند خوشحال است و درباره همبازی‌اش در فیلم "ابدی‌ها" می‌گوید: آنجلینا جولی ابرقهرمان زاده شده است.

ایران آرت: سلما هایک اظهار داشته که شخصت او. آجاکس، در فیلم "ابدی‌ها"، رهبر گروه بزرگی است. این فیلم که اکرانش به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا، به فوریه ۲۰۲۱ تغییر یافته، درباره گروهی از موجودات خارجی فناناپذیر و نامیراست. آن‌ها هزاران سال است که روی زمین زندگی می‌کنند و بعد از وقایع انتقام‌جویان: پایان بازی متحد می‌شوند تا از زمین در برابر تازه واردهای شیطانی، Deviants، دفاع کنند. 

کلویی ژائو کارگردان فیلم است و بازیگران آن آنجلینا جولی، بری کوهان، برایان تیری هنری، جما چان، کیت هرینگتون ، کمیل نانجیانی و ریچارد مدن هستند.

هایک در این فیلم نقش آجاکس را بازی می‌کند. این شخصیت اولین بار در سال ۱۹۷۶ توسط جک کیربی (Jack Kirby) خلق شد. این شخصیت توانایی‌های بسیاری دارد و مانند مابقی اترنالزها، نامیرا و نابود نشدنی است. آجاکس قدت و توانایی ابر قهرمانی دارد که بخاطر فرایندهای متابولیکی، از انجام فعالیت‌های فیزیکی خسته نمی‌شود. آجاکس درباره انرژی و مولکول‌های کیهانی ماهر است. در طول حضور این شخصیت در صفحات کمیک‌های مارول، با ثور و مامورین شیلد روبرو شده است. یکی از دلایل اقتباس فیلم اترنالز، به تصویر کشیدن این شخصیت است.

به گزارش سینمافارس، هایک از هیجان بازی در نقش یک ابر قهرمان گفته است: بالاخره در ۵۳ سالگی، موفق شدم نقش یک ابر قهرمان را بازی کنم. من نقش آجاک را بازی می‌کنم که رهبر ابرقهرمانان است و همه آن‌ها کسانی هستند که هیچوقت تصورش را هم نمی‌کنید، جز آنجلینا. آنجلینا ابر قهرمان متولد شده است.

the-eternals-salma-hayek-poses-with-angelina-jolie-and-kumail-nanjiani-says-she-has-befriended-amazing-people

او در مورد پیوستن‌اش به این پروژه گفته که ژائو او را برگزیده و فیلم‌ The Rider او را تحسین کرد. The Rider فیلم وسترنی درباره گاوچران جوانی است که بعد از یک حادثه که منجر به اتمام حرفه‌اش می‌شود، وارد سفر خودشناسی میگردد. این فیلم از بهترین‌های سال ۲۰۱۸ بود.

فیلم "ابدی‌ها" پروژه بزرگی با بازیگران و ستاره های زیادی است. این فیلم در مقایسه با خروجی اخیر دنیای سینمایی مارول، کمی ناشناخته است. اگر این اقتباس موفق شود، مارول استودیوز داستان موفق دیگری به شیوه نگهبانان کهکشان است.

 

آنجلینا جولی سلما هایک جما چان ابدی ها فیلم ابدی ها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین