ایران آرت: پس از پایان تصویربرداری سریال "موچین" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی میثم آهنگری توزیع اولین سریال این کارگردان از ۸ اردیبهشت ماه در شبکه نمایش خانگی آغاز می شود.

مرجانه گلچین، حمید لولایی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی، مهران رجبی، شهره لرستانی، امین چنارانی، افشین غیاثی، و آشا محرابی و رابعه اسکویی، رز رضوی (با حضور) علی صادقی و امیر نوری بازیگران اصلی این سریال هستند. رضا توکلی، بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر، افشین سنگ‌چاپ، ساعد هدایتی، مجید شهریاری، سعیده عرب، محمد فیلی، گلشید بهاری، علی موسویان نیز به عنوان بازیگر مهمان در این سریال حضور دارند. 

تدوین و صداگذاری به ترتیب توسط حسین غضنفری و سیدمحمود موسوی‌نژاد در حال انجام است. ساخت موسیقی را نیز رضا خسروی برعهده دارد.

در خلاصه داستان "موچین" به نویسندگی مشترک حسین تبریزی و سیدعلی موسویان آمده: انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم‌های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم...

تبریزی تا به حال سریال های جاده در دست تعمیر، تا رهایی، قسم، رخنه، بوی بارون، کیفر، همسرائی را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.
 

 

ببینید: کمدی جدید علی صادقی، حمید لولایی و مرجانه گلچین

پخش سریال "موچین" با بازی مرجانه گلچین، حمید لولایی، زهرا جهرمی، عباس جمشیدی و مهران رجبی از هفته آینده آغاز می‌شود.

ارسال نظر