کد خبر: 48688 A

نسخه سریالی "ببرشاه" به دلیل استقبال از نسخه مستند، ساخته می‌شود و کیج در نقش اگزوتیک ظاهر می‌شود.

ایران آرت: نیکلاس کِیج در سریال "ببرشاه" که براساس مستند این روزهای نت فلیکس ساخته شده، بازی می کند. "ببرشاه" مستندی سریالی است که با استقبال کم نظیر بینندگان مواجه شده و "جو اگزوتیک" شخصیت محوری آن است که مدام بیننده را با ماجراهای غافلگیر کننده مواجه می کند.

حالا نسخه سریالی دارای فیلمنامه اقتباسی "ببرشاه: قتل، ضرب و شتم و دیوانگی" به دلیل استقبال از نسخه مستند، ساخته می شود و کیج در نقش اگزوتیک ظاهر می‌شود.

"نیکلاس کِیج" در اولین حضور تلویزیونی خود در تمام تاریخ حرفه هنرپیشگی اش در این سریال هشت قسمتی محصول شبکه CBS(سی بی اس) در نقش "جو اگزوتیک" بازی می کند. فیلمنامه آن بر اساس داستان ماهانه تگزاس که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، نوشته شده است.

"دن لاگانا"، خالق برنامه تلویزیونی "American Vandal"، که قرارداد همکاری با استودیوی CBS TV را دارد و "پل یانگ" در ژوئن سال ۲۰۱۹، این پروژه را درست قبل از این که سریال مستند "Tiger King" به پخش و موفقیت دست یابد، برای تولید انتخاب کردند. کیج از ماه آوریل در حال مذاکره برای ایفای نقش اصلی این سریال بوده است.

داستان این سریال بر اساس اتفاقات واقعی ساخته شده و درباره "جو اگزاتیک"، صاحب باغ وحشی در اوکلاهوماست. ماجرا از جایی شروع میشود که فردی به اسم "کارول باسکین" که فعال حقوق حیوانات هم هست، تلاش های خودش برای بستن باغ وحش جناب اگزاتیک را آغاز می کند. داستان از جایی پیچیده تر می شود که جو اگزاتیک بعد از مدتی به خاطر ارتباط با یک جنایتکار بازداشت می شود...

 

هالیوود بازیگر نیکلاس کیج ببرشاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین